Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek melyk a legjobb...

Szerintetek melyk a legjobb gyógyszer vagy kapszula vagy valami amitől hamar tudok fogyni? és utánna gyúrni

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen gyógyszertől/kapszulától nemfogsz te fogyni csak a pénzed fog fogyni.... ajánlanám a zöld teát ha cukor nélkül iszod napi 3x akkor attól fogyni fogsz de kb havi 1 kilót de ha mellette diltázol is akkor többet is fogyhatsz
2012. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű készítmények csak diéta és sport mellett érnek valamit, kb. 2-3%-ot tesznek hozzá a sikerhez.

Diéta és sport nélkül egyik sem működik, viszont diétával és sporttal amúgy is fogysz.

A legjobbak azok, amik mondjuk 4%-ot tesznek hozzá.

Az árát költsd inkább megfelelő étrendre, többre mész vele.

A "zsírégetőket" az utolsó kg-ok leadásához szokták szedni, nem az első kg-okhoz, mert azokat a legnehezebb leadni, az első kg-ok meg amúgy is "könnyen" mennek le (persze ez relatív, de aki végigcsinált egy több hónapos diétát, 10+ kg-ot kellett leadnia, az pontosan tudja miről beszélek).

2012. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nincs csodaszer. Megfelelő étrend és sport!
2012. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én metabol fortét szedtem, amikor elkezdtem fogyózni, három hónapig szedtem + edzés, aztán maradt csak az edzés még három hónapig, és így fogytam 27 kg-ot. Lehet, hogy van benne valami, hogy először kellene edzeni, és utána esetleg táplálékkiegészítőt, vagy fogyókúrás készítményt szedni, de nekem így egyszerűbb volt, önmagában az edzésre nem bírtam volna rászánni magam sajnos :)
2012. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és mennyiert vetted hany darab? H kell szedni? Menyit kell enni gyurni h megfelelo legyen?
2012. szept. 30. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! 90 db-os kiszerelésben van, én napi 2*2 kapszulát szedtem az elején, aztán már csak 1*1-et. Az edzést nem toltam meg annyira, mert nekem nem az volt a cél, hogy csupa izom legyek (mondjuk ekkora fogyás után valszeg még az is sikerült volna) de nekem az volt a lényeg, hogy leadjam a felesleget :)
2012. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
honnan szerezted és mennyi volt?
2012. okt. 19. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!