Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használta esetleg a...

Lauka05 kérdése:

Valaki használta esetleg a Raspberry fogyasztó kapszulát? Tudom nincs csodaszer, meg magától nem olvadnak le a kilók. De azért kiváncsi lennék.

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Fat Zero-t használtam, és kevés mozgás mellett 10kg ment le 1 hónap alatt. Ajánlom.
2012. szept. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 10 kiló? :D

Akkor ez vagy egy hirdetés és nem válasz, vagy ha tényleg ez történt, akkor beteges. Eleve 10 kiló jól hangzik, annak a nagyja víz, bélsár, glikogén..

Nem lehet egy hónap alatt 10 kiló zsírt leadni.


Másik, ez elv, de csodaszerek nincsenek. Persze, tömi a delikvens a jó kis keményítős, gluténos sütit, kenyeret, tejes lónyálat a hormonrendszere jobban elszáll mint egy levél fogamzásgátlótól, de a zsíranyagcseréje, na az az egy működik, fogy mint a pénz. ÁTVERÉS vagy baromi veszélyes de ez is ÁTVERÉS.

2012. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 l.friderika11 válasza:
Én szedtem két hónapig, nekem segített a kondi mellett. Az ára is jó volt.
2012. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az összetevők közül (9 db) 6-ot időszakosan rendszeresen fogyasztok (málnát, almát, ecetet, koffeint, c-vitamint, zöld teát) természetesen alacsony keményítő és cukor bevitel mellett nincs rajtam sok zsír, ha a málna vagy a zöldtea 'zsírégető' hatású lenne, akkor elméletileg veszélyes lehetne nekem rendszeresen ezeket fogyasztani. De nem, semmi különösebben negatív vagy pozitív hatásuk nincs az anyagcserét, emésztést illetően, szénhidrátszegény táplálkozással önmagában pont annyira lehet fogyni, mint közben kiegészítővel. Közben lehet teázni és kávézni, ecettel ízesíteni és gyümölcsöket enni. Régen ezeket nem találták csodaszereknek, csak finomságoknak. Ma egy kicsit 'vallásosabbak' kezdenek lenni az emberek.


Kérdés, hogy ha a tudatba beivódik, hogy egy szer segít fogyni, akkor mennyire lesz következetes a táplálkozás? Nem jó ha lemegy egy kis csoki vagy cukor csak azért, mert úgyis eszik málna tablettát az ember, szeretném ha érezhető lenne a hiba és nem követnétek el, hanem sikeretek lenne! :)

2013. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!