Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Purpura...

Mi a véleményetek a Purpura Bacca nevezetű fogyókúrás készítményről? Tapasztalat esetleg? Biztonságos?

Figyelt kérdés
Olvastam róla egy cikket és abban nagyon dicsérik. A hozzászólások is jókat írnak róla, de úgy gondolom hogy egy független oldalon mégiscsak őszintébb tapasztalatok, vélemények érkeznek.

2012. aug. 18. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A véleményem az mint az összes többi ilyen "zsírégetővel" kapcsolatban, hogy az árát inkább megfelelő étrendre költsd.

Ugyanis önmagában semmilyen szer nem fogyaszt, maximum a megfelelő diétát segíti 2-3%-kal.

Diéta nélkül semmit sem ér egyik sem, megfelelő diétával meg amúgy is fogy az ember.

2012. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben eleve kevesebb kaloriat viszel be mint szukseges, tehat mar a fogyas elindul emiatt is, akkor lehet hogy egy jol osszeallitott gyogynovenyes, vagy eros antioxidans hatasokkal rendelkezo szer segithet. Viszont onmagaban, dieta nelkul penzkidobas. Es nagyon vigyazz, mert sok hasonlo termekrol kiderult mar, hogy a 100% termeszetes hatoanyag felirat drogot tartalmaz!
2012. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Sajnos ez megint csak hülyítés, amitől nem neked lesz jobb, hanem annak, aki eladja neked a tablettákat.

Gyorsan rákerestem, és láss csodát: a mi Palink, aki jobban fogy, mint az amerikaiak, Németországban Paul névre hallgat. Természetesen csak a véletlenek folytán néz ki úgy, mit Pál, aki ugyanazokkal a szavakkal írja le sikertörténetét, mint német sorstársa.

Természetesen a töbi fogyasztói "tapasztalat" is szóról szóra megegyezik, csak Icát pl. Jasmine-nak hívják.

Íme a bizonyíték:


[link]


[link]


Szóval lehet, hogy ez a tabletta tényleg működik, de ne csodálkozz, ha átváltozol egy 36 éves bármilyen nemzetiségű férfivá, akit Pálnak hívnak :D


Inkább sportolj heti 3x1 órát!

2012. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lili011 válasza:
93%
EGY NAGY ÁTVERÉS!!!!!!!!!!nálam 4 nap útán olyan gyomor fájdalmaim voltak tőle hogy ügyelet lett a vége!!!az orvos hajbakapott amikor elmondtam mit szedtem...nevetett amikor elmondtam hogy nincsen NEVE A KÉSZÍTMÉNYNEK csak sima fogyókura forte tabléttáknak hívják...arra fel azt mondta hogy lehetek annyíra hiszekény??NEM VOLT GYANÚS.???..NEM BESZÉLVE ARRÓL HOGY OEP -által nem regisztrált termék,ÓVAKODJÁTOK TŐLE!!!!!!!!!!!marad a kemény edzés..
2012. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A tudomány nem támasztja alá az acai gyümölcs fogyasztásának állítólagos előnyeit.

"Marketers of these products make unfounded claims that açaí and its antioxidant qualities provide a variety of health benefits, none of which has scientific confirmation to date. False claims include reversal of diabetes and other chronic illnesses, as well as expanding size of the penis and increasing men's sexual virility.[17][better source needed] As of April 2012, there are no scientifically controlled studies providing proof of any health benefits from consuming açaí. No açaí products have been evaluated (in the United States) by the FDA, and their efficacy is doubtful.[18] Specifically, there is no scientific evidence that açaí consumption affects body weight, promotes weight loss or has any positive health effect.[19]"

[link]

2012. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
olvasd el újra a hozzászólásokat, meg figyelmesen nézd meg a hozzászólások dátumait is. Ami hozzászóláshoz
2012. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami hozzászóláshoz ma szeptember 18-i dátumot látsz, holnap már ugyanazt a hozzászólást szeptember 19-i dátummal fogod látni. Tehát naponta frissítik a hozzászólások dátumait, de újabb tartalmú hozzászólás nincs. A nagyon vonzó csak ma éjfélig tartó akciós ár is átverés. Nézd meg éjfél előtt 3 perccel a cikket, meg éjfél után 3 perccel is. Rá fogsz jönni miről beszélek. Tehát egy nagy hazugság az egész. Ha bármi komoly mellékhatása lenne a szernek, milyen címen érnéd el őket?Pénzvisszafizetést kitől, honnan remélsz?
2012. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Engem érdekeltek a részletek a pénzvisszafizetéssel kapcsolatban. Nem válaszoltak.

Ezután írtam a fórumra, azonnal törölték.

A diéta szakértőjüket nem találod meg máshol. Ezután állítottam össze egy komplett infó csomagot, amit időnként beteszek a fórumra. Az addig tart, amíg észre nem veszik. Olyankor azonnal törlik.

Ha végigolvasod a hozzászólásokat, érezni fogod, hogy egy ember személye van benne.

Az akció aznapig tart, majd másnap megint pont aznapig. Illetve most újabban amikor a vásárlós oldalt be akarod zárni, akkor kapsz egy előugró ablakot, hogy most még olcsóbb a SEMMI AMIT ÁRULNAK!

2013. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az anyósom 2 hónapja szedi 18 kg fogyott vele .. semmi kevés edzés és normális étrend mellett.. szerintem nem lehet annyira rossz a a készítmény. Illetva a pénz nem átverés mert tényleg 2 dobozt kapott 18990 ft-ért vagy mennyi kb ilyen körül van.
2013. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is fogytam vele 16 kilógrammot, felpörgette az anyagcserémet, heti három helyett napi 2 székletem is volt nálam bevált...
2013. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!