Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol találok illetve hol...

Hol találok illetve hol tudnék olyan fogyasztószereket venni ami használ is?

Figyelt kérdés

Elég kövér vagyok, kb 120kg és szeretnék elég sokat fogyni. Csak az a baj hogy nagyon nehezen megy és gondoltam elkezdek szedni valamiféle fogyasztószert hátha azzal könnyebben megy. Csak nem tudom hogy hol lehet beszerezni és hogy melyiket érdemes!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 6. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kövér vagy egyenlőre semmit egyébként menj a Biotechbe ott vannak használható dolgok, de önmagukban semmit nem érnek, ha annyit eszel mint eddig és nem mozogsz mellé. Olyan szer nincs az csak egy szép álom. 28/F
2009. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anno jártam sokat bio-ba, vettem is 1000mg-os carnitine-t, de az sem volt annyira jó. Pedig heti 3 edzés megvolt
2009. aug. 6. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Hogy edzettél?

[link]

Ezt olvas el mindenképpen és ezek szerint csináld a fogyókúrát.

2009. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Lindaxa 15mg. Egy hónap alatt garantált a 4 kg. Kizárólag orvos írja fel.

Nekem bevált!

2009. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs csodaszer, magától egyik se fog működni, a sport+diéta ami működik, ezek mellé a zöldtea egy hasznos zsírégető lehet.
2009. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A lindaxa,már nincs forgalomban! :(
2014. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!