Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ajánlanátok nekem gyors és...

Ajánlanátok nekem gyors és hatékony fogyasztószereket?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 57 kg és 162 cm. 8-10 kg-t le szeretnék adni, lehetőleg rövid időn belül. Sajnos nagyon szeretek enni, ezért szeretnék étvágycsökkentő tablettát szedni. Mellette természetesen sportolnék, futnék minden nap, de úgy érzem szükségem lenne ilyesfajta segítségre. Köszönöm előre is.
2011. máj. 8. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Zabkorpatabletta. Teljesen természetes, megdagad a gyomrodban és csökken az éhségérzeted.

De azt ugye tudod, hogy nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani? Az egészséges életmód pedig arról szól, hogy ha éhes vagy, enni kell. De csak akkor. Ha elnyomod az éhséged, koplalsz.

Csak szólok. Ha mégis szednél valamit, akkor legalább természetes cuccot, amilyen a zabkorpa. Dm-ben, Rossmannban lehet kapni.

2011. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hüly.e vagyok, hát te beteg vagy.

162 cm-höz 57 kiló tök jó. Nem kell fogynod, pláne nem 8-10 kilót. Azzal kórosan sovány és beteg leszel. Max feszesítened kellhet.

Ha mégis fogyni akarsz, akkor a fejedben van baj, az meg már gáz. Orvosi eset vagy, visszaszívom a tablettás komimat.

Első voltam.

2011. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért sajnos az,hogy szeretsz enni?

Fehérjét egyél,ne tömény szénhidrátot és probléma megoldva.

A kérdésedben szereplő módszereket meg felejtsd el,mert az ilyesmi egyenes út a jojóhoz,meg az evészavarhoz,lusta,buta módszerek ezek.

Egyszerűbb ha utánanézel a sportolók táplálkozásának.

2011. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó válaszadó azt se tudja,hol van,még véletlenül se hallgass rá!

és semmi okod a fogyásra, a magasságodhoz a súlyod teljesen jó, ráadásul most fejlődsz,a testednek pont nem fogyásra van szüksége... legyen annyi eszed,hogy ilyesminek nem állsz neki ennyi idősen,ráadásul nem 200 kiló vagy,hogy súlyt kéne leadnod... gondolkodj már el egy kicsit... és ne kezd,hogy "de nem tetszik,amit a tükörben látok"... mert azt csak bebeszéled magadnak,hogy kövér vagy.

2011. máj. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igyál meg 2-3 dl vizet minden 5 km futás után, garantáltan elégedettebb leszel az alakoddal :) ;)
2011. máj. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!