Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A fülakupunktúrával ki mennyit...

A fülakupunktúrával ki mennyit fogyott és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
2 hónapig jártam,de semmit :D
2009. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én jó pár éve jártam, kb 2 hónapig és 5-6 kg ment le, de sajna ahogy abba hagytam vissza is jött.Most megint küzdök 5 kg -val, csak most meg a szülés miatt nem mennek le a kilók.
2009. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 1 évig csinálta és 40 kiló ment le róla.
2009. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél hónap alatt 8 kg-t fogytam, de mindet visszaszedtem, mert nem volt pénzem több akupunktúrára, és elvette a kedvem a fogyitól és mindent összeettem.
2009. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok! Az volt a baj mindnyájatoknál hogy csak 2 hónapig csináltátok! Anyukám fogyása olyannyira tartós volt hogy miután abbahagyta az akupunktúrát, után még 10 kilót adott le 5 év alatt! Hosszútávon nagyon hasznos, rövidtávon ne csodálkozzatok hogy nem nagyon használt :(
2009. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én tavaly két hónap alatt 20kg-t adtam le.most megint csinálom,most 1 hónap alatt 7kg mínuszom van.nem jött volna vissza a 20kg ha nem kezdek el non-stop pizzát enni.de nem volt akarat erőm.

18L

2010. aug. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!