Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki segíteni nekem, hogy...

Valaki segíteni nekem, hogy Angliában (London) hol tudnék venni Adipexet? Kitől tudnék esetleg rendelni? Minél hamarabb kellene! Előre is kössy

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látszik illegális gyógyszerekben mostanában kevesen vannak otthon itt a GYIK-en.


Én a diszkódrogokat ajánlom ha tönkre akarod vágni magadat, de amúgy ha lefogynál: sok zöldség, hús. Semmi gabonás, lisztes cukros krumplis tejes szenny. És ennyi, kis erősítést azért hetente csinálgass!

2012. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt most nekem mondod???

Ezt csináltam egész nyáron,tavasszal,hogy bomba alakom legyen-és mi lett az eredmény,semmi!Csak híztam meg híztam...

Elmesélem,hogy megértsd!

Lemondtam teljesen kenyérről,semmi liszt,semmi édesség(Ami nagyon nehéz volt) csak csirkemell,hal,rizs,és a sok saláta!Ha nagyon kellett az édesség akkor cukormentes joghurt!

Ennyiből állt az étrendem!!!

Hétfőtől-péntekig konditerembe jártam,közbe futottam ha még volt időm rá!

Az eredmény-> semmi!!!

Már orvoshoz is mentem,hogy nincs-e valami bajom!

Mert fáradékony voltam,emésztésem rossz volt és csak híztam!67-68 kg ennyi még soha az életbe nem voltam!

Na látod ezért gondoltam,hogy kipróbálom az adipexet,mert a testvérem is használta és nagyon jó alakja van,semmi mellékhatása nem volt!nem is hízott vissza,de persze figyel az étkezésre most már!

te erre mit tennél?

2012. nov. 14. 10:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja és az orvos azt mondta,hogy kutya bajom!

Amibe már lehet kételkedek,mert erre az egészségházra mindig panaszkodnak,hogy mennyire tudatlanok az orvosok!

2012. nov. 14. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!