Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-carnitine ampullát edzéshez...

L-carnitine ampullát edzéshez lehet inni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
már 3hónapa moszgok heti 3x, le is ment már 9kg. szoptatom még a 9hós kicsim, a tejnek nem ártott a mozgás-diéta. de erről nem találok semmi infot h lehet e...köszi aki tud vmit erről
2012. nov. 28. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg szoptatsz ne szedj semmi olyat amit nem tudnál bevinni természetes módon.Edz csak tovább és a többit a természet elintézi, jó irányban haladsz, ne akarj túl gyors eredményt, hajrá. :D
2012. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Elvileg semmilyen addiktív hatása nincs, de szvsz felesleg is, mert önmagában hatástalan, a diéta-mozgás kombó pedig ez nélkül is hatásos.
2012. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Felesleges, de nem kellene hogy rossz hatása legyen. A húsban is van.. fogyásban nem fog segíteni.


Az alacsony ch bevitel, gabonák, tejtermékek kerülése ami nyilván segít.

2012. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd, ez egy kajában is megtalálható anyag csak a hatékony mennyisége 1500-2000mg amit kajából nem lehet bevinni. Ez nem gyógyszer vagy méreg, nyugodtan szedd edzés előtt fél órával 2 db 750 mg-os bogyót.
2012. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

moszgok ez jó:) most nézem az elütésem:)))

nem bogyóban szoktam szedtem anno, hanem ilyen folyékony citrom izű kis ampulla ami a teremben kapható. tudtommal fokozza-segiti a hatékonyabb zsirégetést. köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 28. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe, úgy tudjuk. Csak ezt milyen vizsgálat is támasztja alá? Azt tudjuk, hogy fontos (ezért termelődik a testünkben). A több az jobb? Én nem a karnitin témájában vagyok leginkább tájékozott, de semmit sem hallottam még ami valóban megerősítette volna hogy jobban lehet szálkásodni karnitin szedéssel. Nem lehet hogy ez csak egy legenda testépítők körében?
2012. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb legenda, mint az a sok maszlag, amit a paleosok fújnak kéretlenül...
2012. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit placebo hatású cucc a karnitin, mert akkor is fogsz, ha nem szeded, ha az étrended jó és eleget mozogsz. Nem tudod mérni, hogy valóban mennyire hatékony a karnitin, mert akkor nem fogsz tőle, ha hülyén kajálsz és nem mozogsz.
2012. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!