Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyokóra Forte - kérhetnék...

Fogyokóra Forte - kérhetnék tanácsot? Tapasztalat megosztást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szinte biztos 'fake' az egész, de mégis, egy kis hiszékenység belém is szorult. Érdeklődnék, hogy volt-e vki, aki már használta ezt a típusú gyógyszert, és milyen tapasztalatokat szerzett. Valós az állítás, hogy 6-7 vagy akár több kilót le lehet így adni, 1 hónap alatt.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. dec. 3. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy fake. Ami hihetetlen eredményt ígér és szinte azonnal vagy rövid időn belül, azt nem is érdemes tovább nézegetni.

Elhiszem, hogy mindenki kétségbe van esve, de ennyire?! Bármit megvennétek, ha az tuti sikert ígér könnyedén és azonnal? Komolyan kezdek aggódni, hogy senki sem gondolkozik, csak úgy van a térben.


21.900 FT helyett 9.900 FT-ért? Szerinted van olyan gyártó, akinek egy ilyen leárazás megéri? És még ingyen ki is viszik. Milyen jó üzletnek hangzik már, hogy 21.900 FT helyett alig egy tízes. Pont azért írták oda, hogy bedőljetek.


Azt is elmondtam már párszor, hogy nézzétek meg a weboldalukat. Ha nincs több elérhetőségük (magyarországi cím, magyar e-mail, magyar telefonszám, a cég magyarországi jogszerű működéséről valami információ, ami a megfelelő hatóságoknál ellenőrizhető stb...) ne foglalkozzatok vele!


A Fortét a fogyaszto-tabletta.com-on néztem, mert ezt dobta a google és a kapcsolatnál csak egy .com-os e-mail van megadva. Az kevés lesz. Semmi infó nincs róluk. Csak a te adataidat tudod megadni nekik és ők valószínűleg tényleg ki is küldik a cuccot, de panasz esetén nem lesz kihez fordulni, mert nem fogod tudni elérni őket.


Azt is százszor leírtuk már, hogy ne is álmodjatok egy hónap alatt 2 kg-nál több tiszta zsírveszteségről, mert olyan nem létezik. Nincs az a csodaszer. Ha pedig nincs szükséged az izmaidra, akkor ilyen cucc nélkül is le tudsz adni 6-7 kg-ot. Egyél naponta egy almát (semmi mást) és kész is.


Én most 21.900 FT helyett ingyen adtam ezt a tanácsot. Jobb üzlet, mint a Forte.

2012. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Paleo, ketogén. Valamelyikre keress rá, talán inkább az elsőre.
2012. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igenis gondolkodom! Megvagyok róla győződve hogy fake, csak valakin segíteni akartam, úgy, hogy ha tényleg bejön, magamon tesztelem először, hogyha van eredmény, akkor neki ajánlhassam a dolgot. Ez hülyén és furcsán hangzik. Az ár akció meg egyáltalán nem érdekelt. Csak a hatásra voltam kíváncsi.
2012. dec. 4. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök jogos a kíváncsiság. Nincs mit tenni, emberek vagyunk..
2012. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én bedöltem megvettem semmi változás nem volt az összes ilyen egy hazugság kivétel nélkül!!!
2012. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!