Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a Dr. Nopal...

Próbáltátok már a Dr. Nopal kaktuszport? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

#nopal #kaktuszpor
2012. dec. 29. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes legális átverés, ha lenne gyomrom hozzá, én is ilyennel szédíteném az embereket.

Egy értelmes leírást nem találsz róla az egész interneten.

Minden fogyással kapcsolatos közhelyt leírnak róla, hogy megköti a zsírokat, hogy rostos, fogyást segítő.. végig sehova sem vezető szédítő szöveg.


És semmi sem fogja a megevett fölösleges, igen rossz minőségű ételek utáni vércukorszintedet kiegyensúlyozni, mégpedig a hízás mint folyamat az inzulinszintedhez van kötve. Tehát a szénhidrát és tejtermék fogyasztásodhoz. Ha ilyeneket nem eszel (gyakorlatilag minimális mennyiségben) akkor nincs olyan, hogy hízás.

Ez az egyetlen következetesen működő megközelítés, sajnos növényi vagy szintetikus porokkal mindenkinél működő, mellékhatások nélküli eredményt nem lehet elérni. Ha lenne ilyen, a feltalálója Nobel-díjat kapna, hallanánk róla.

2012. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen,próbáltam már,de semmi jót nem tudok róla mondani! Elsősorban ugye az lenne a feladata,hogy fogyjunk tőle,na nekem ez nem sikerült.. Egy dekát nem fogytam tőle! Másodszor pedig amíg használtam,esténként borzasztó erős fejfájás tört rám! Szóval én semmi jót nem tudok róla mondani.. Ha 2 csomaggal elfogyasztottam,azért gondolom,hogy valamiféle eredménynek kellett volna lennie.
2012. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátnőm használta, végül is nem emiatt fogyott hanem csak segített neki eltelítődni. kíváncsi voltam másnak mi a tapasztalata ő dicsérte.
2012. dec. 29. 17:51
 4/4 Sniiks válasza:
[link] akkor ezt olvasd el te ostoba első kommentelő.. a biotech is rosszul tudja? vajon honnan veszi?
2018. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!