Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 53 kiló vagyok és 173 magas,...

53 kiló vagyok és 173 magas, a Fogyókúra Forte tablettával állítólag 14 kilót lehet fogyni egy hónap alatt. De én csak 7 kg-ot szeretnék leadni, mert modellkedek. Akkor is használhatom a tablettát? 19/N

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 15:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

175 vagyok 64 kg . 175 / 55 kg ról indultam , de kórosan sovány volt a ,diagnózisom, orvosi szemmel, vizsgàlattal!

Ne haragudj , de így sincs melled, gondolom feneked sincs, ha még te ebből fogyni akarsz.... Jól pofán verném az ilyen modellügynökségeket és társait! Ez nem normális egyáltalán, de az sem, akinek ez tetszik! Bocsi!

2013. jan. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Most olvasom csak Kate Moss? Hát gratulálok! Ne felejtsd el, ezt itt Magyarország! :D
2013. jan. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Hát ha a 45kg-ra valaki azt mondta rád, hogy esztétikusan sovány, küld el szemészetre, mert valami baj van a szemével...

Ha te pedig az anorexiára gyúrsz, akkor hajrá, jó úton haladsz...

És nincs a földkerekségen olyan tabletta, amivel te 1 hónap alatt 14kg-t fogysz, ez egy marhaság, ha tényleg lenne ilyen, nem lenne kövér ember...

Elképesztő, hogy egyesek mit el nem hisznek... áldott tudatlanság...

2013. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

VAN fogyókúra varázstabletták, csak nagyon piszkos biokémiai trükkökkel működik, amit nem biztos hogy be akarsz vállalni. Ilyen az Alli, az deaktivál egy emésztőenzimet, így a tápanyagok nem jutnak át a vérbe. Mikrotápanyag-szinten kiéhezteti az embert, a mellékhatásait meg nem ecsetelem, mert hölgyek is jelen vannak.


Az biztos, hogy nekem tetszenél így, hát még 45 kilósan!


Ezt hangosan leírtam volna?! :O


Visszatérve az eredeti témához, a Fogyókúra Forte szerencsére természetes alapú, így legalább bajod nem lesz tőle. Sok sikert! :)

2013. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
61%

Hadd tegyem hozzá, hogy azért próbálj meg rendesen táplálkozni és szedj multivitamint (vagy pl. superfood-ot), ezek nélkül 173cm 45 kg-mal valószínűleg nem sokáig maradsz egészséges, márpedig az nagyon nagy érték. És ezektől az erőnléted is jobb lesz, mint a többi modellnek.


A kórosan soványaknak mondom, hogy a BMI index értelmezési skálája teljesen elhibázott. Egy 19. századi kókler "polihisztor" találta ki, és a skála (tehát hogy mi a normális vagy a kórosan sovány stb.) az akkori beteg elképzeléseken alapul, amit felülvizsgálat nélkül örökölt a mai orvostudomány.


A 173/53 az TÖKÉLETES. A 45 kg az már nagyon a minimum ennél a testmagasságnál, az alá ne menj, kedves Kérdező (Kérdi – ha megengeded, hogy becézzelek). Kelleni fog a multivitamin... De ha kezdesz kifulladni, semmiképpen sem energiaitalhoz nyúlj, mert az csak még jobban kizsigereli a szervezetedet, hanem vizsgáld felül, hogy megéri-e a 45 kiló az egészséged kárára. :)

2013. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ és minden nap többféle vitamint szedek, mert az ügynökségnél is ezt javasolták. Emellett rendszeresen jógázom is.
2013. jan. 10. 23:37
 27/33 anonim ***** válasza:

Nagyszerű. :)


Még egy dolog fontos: ne az RDA alapján határozd meg a mennyiséget, ezt a hibát sajnos könnyű elkövetni, és nem veszélytelen egy terhelt szervezet számra. Az RDA a krónikus vitamin-kiéhezettség elkerülésére szükséges minimális mennyiség, ami nem azonos egy egészséges (és egészségét megőrizni képes, erős immunrendszerű), vagy különösen a Te esetedben egy (majd) terhelt szervezet vitaminszükségletével.


Jó példa erre a C-vitamin RDA-ja, ami ugyebár 60 mg (70 kg-os testsúlyra vonatkoztatva, amivel arányosan kell számolni), miközben a tengerimalacé is 30 mg, pedig az csak egykilós, és a biokémia nem különbözik ennyire a két faj esetében, hogy az embernek kevesebb C-vitaminra volna szüksége testtömegarányosan, mint a tengerimalacnak. A 60 mg a skorbut (súlyos és krónikus C-vitamin-kiéhezettség) elkerüléséhez szükséges minimum. Változó mértékben, de a többi vitamin RDA-ja is alulméretezett.


Tehát mindenképpen nagy dózisban és később még nagyobb dózisban kell mérned, különben talán nem lesz elegendő a bevitel. Gondoltam inkább leírom, minthogy később derüljön ki, hogy le kellett volna írnom. :) Ha nem vagy biztos benne, hogy a vitaminkészítmény amit szedsz, megfelelően van méretezve, írj, mondok olyan forrásokat, amelyeket én már kipipáltam magamnak.

2013. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

ez az, erősítsétek meg a hitében, hogy nem kórosan sovány... lesz.rom a bmi-t, szerintem sem megbízható és nem is mindig lehet alapozni rá, de azt nekem ne mondja senki, hogy 173 cm-hez 45 kiló okés. ha a kérdező ezt nem veszi észre, akkor baj van az agyával. nem ez a természetes súlya (még jó hogy...), ha tovább erőlteti a fogyást, akkor a szervezete átmegy "vészüzemmódba" és ki tudja, milyen következményei lesznek ennek. az, hogy 1-2 hónapig nem lett semmi baja (ezt azért kétlem, max. ő nem vette észre, hogy jobban hullik a haja, sápadtabb, fáradékonyabb stb.), nem jelenti azt, hogy hosszútávon is ez az egészséges.

és aki ilyen mértékű fogyásra kényszerít egy fiatal lányt, azt doronggal verném agyon. szemét hiénák.

2013. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem baj kedves kérdező, egyszer eljön az az idő, hogy gyereket akarsz majd vállalni!! Ne csodálkozz ha nem fog összejönni :(Én erre is gondolnék, nem pedig arra, hogy de szépen mutatok laposan a fényképeken .
2013. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%

Nem hiszek a csodákban,de mivel 100%-os visszatérítési garanciát ígértek, mit veszíthetek alapon,a feleségemmel együtt kipróbáltuk, ezt a névtelen szart,hátha mégis 3-4 kilót le tudunk adni. Természetesen egyetlen dekát sem fogytunk tőle, sőt a koleszterin és triglicerid (vérzsírok)szintem jelentősen emelkedett.

Amikor vissza akartuk kapni a pénzünket, akkor sem a számla, sem az invoice szám nem volt elég, hanem több telefon és levélváltás után kénytelen voltam Lengyelországba visszaküldeni a kiürült dobozokat, -saját postaköltségen. Magyarországon semmit nem tudtak, vagy nem akartak tenni a 100%-os pénzvisszatérítés érdekében!!!

Az osztály vezetője: Szebeni Müller Ildikó t:06-1 408-8950


A két doboz ára 14 900 Ft, a postaköltség 585 Ft. Az összeg amit összesen visszautaltak 6 799 Ft. Azzal indokolták a kevéske összeget, hogy csak egy dobozt térítenek, és a postaköltségüket(amit ingyenesnek hirdetnek)levonták.

14900+585= 15 485 Ft-ot fizettem ki, ennek a 100%-a az nem 6 799 Ft.

Nem számolok itt a szabadidőmmel, idegeskedéssel,egészségromlással.


Inkorrekt üzletpolitika, boowli, neve nincs (fogyókúra Forte) áru ne vásároljátok!!!!!

2013. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!