Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 53 kiló vagyok és 173 magas,...

53 kiló vagyok és 173 magas, a Fogyókúra Forte tablettával állítólag 14 kilót lehet fogyni egy hónap alatt. De én csak 7 kg-ot szeretnék leadni, mert modellkedek. Akkor is használhatom a tablettát? 19/N

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 15:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
35%

Szia:) Én csak 17 vagyok, de 171cm és 47 kg. Nem szedek ilyen tablettákat (de gondolkozom rajta) viszont összesen napi 3x eszek. reggel 7kor valamilyen gyümölcsöt (alma vagy körte méretűből egyet; de szőlőből egy fél fürtöt) aztán 13 órakor valamilyen halat zöldségkörettel (nagyon kevés olajat szoktam használni!!) és 18 órakor megint egy gyümölcsöt eszek. Ez nagyon jó diéta, nekem tökéletesen elég ennyi étel ÉS minden nap fél óra kocogás és kétnaponta háromnegyed óra aerobik (előtte futok is) és így egy hónap alatt leadtam 9 kg-t!


Szerintem próbáld ki az én módszeremet, és ne szedd a tablettát! Egyébként ha megkívánsz egy sütit, akkor ne engedj a csábításnak vagy utána 3 óra intenzív aerobicot iktass be! Különben rajtad marad a felesleg!!!

2013. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
70%
Inkább ne... legalábbis ha maradt benned egy mg józan ész is, bár azt mondják az itt a fogyókúrarovatban hiánycikk. Látom is, miért.
2013. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Simán lehet esztétikusan karcsú, nem a kilót kell nézni, bármibe lefogadom, hogy egy deka izom sincs rajta és még a csontjai is gyengék.

Amúgy meg ha 7 kg-ot akarsz leadni akkor azt add le erőfeszítéssel, a tablettáktól vérrög is keletkezhet.

2013. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!