Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek bevált már az...

Valakinek bevált már az akupunktúrás fogyás?

Figyelt kérdés

Műkörmösömnél voltam egy szépsészalonban, és ott az egyik dolgozó csinál ilyet. 2 hetente kell szúrni és 800 Ft.

Szeretném kipróbálni, de több információt szeretnék beszerezni, természetesen őt is megkérdezem majd.

Köszi!


2009. jan. 3. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Anyam csinalta, de semmire nem ment vele.

Csodak nincsenek.

Megfelelo taplalkozas es sport nelkul eselytelen a dolog.

(Tigi)

2009. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A fogyás a bevitt energia és annak felhasználásának függvénye. Az akupunktúra semmilyen körülmények között nem tudja ezt befolyásolni. Maximum pszichésen hat,h ha már szurkáltatom magam pénzért akkor nem eszek annyit. Még régen árultak fogyókúrás vizet melynek az alkalmazása abból állt, hogy ha éhesek voltunk akkor inni kellett egy pohárral és utána nem lehetett enni, hogy hasson a víz. Ilyesmi elven működik is az akupunktúra.
2009. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Járok személyi edzőhöz. Heti 3x másfél órát kondizok vele. Természetesen az étkezésre is figyelek, de szerettem volna az akupunktúrát is kipróbálni.
2009. jan. 5. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2007 októberében 1,5 hónap alatt 8 kg-t fogytam fülakupunktúrával (és nem mozogtam semmit), de mivel utána nem figyeltem az étkezésemre, visszaszedtem mindet. Aztán később már csak mindenfél elhatározás nélkül jártam akupunktúrára, hogy hátha lefogyok lazább diéta mellett, de nem tartottam be a diétát, és így is 3 kg-t fogytam 2 hét alatt. A fülakupunktúrának csak a mellékhatása a fogyás. Komoly elszántságra van szükség, kemény diétára. Az akupunktúra igazából csak csökkenti az étvágyat és gyorsítja az anyagcserét, de sztem akupunktúra nélkül is lefogytam volna ennyit ilyen kemény diéta mellett. Mindenesetre bennem kellemes emlékeket hagyott, és egyik barátnőm pl. 25 kg-tól szabadult meg 3 hónap alatt akupunktúra segítségével, és 2 éve tartja a súlyát.(bár ő 600 kalóriás étrendet követett, ami nagyon megterhelő, néha rosszul is volt emiatt, de a 800 kalóriás étrend betartható)

Sok sikert, sztem egy próbát megér, ráadásul alkalmanként 800 Ft-ért ajándék :)

Betty

2009. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, nagyon megnyugtattál!:)

Én is szeretném összkötni az akupunktúrát a diétával és a sporttal.

2009. jan. 5. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!