Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Fogyókúra Forte nevű fogyasz...

A Fogyókúra Forte nevű fogyasztó szert honnan lehet beszerezni, és mennyibe kerül, be kell tölteni a 18-at a megvásárlásához?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából csak érintőlegesen lesz válasz a kérdésedre, de nem, nem fogsz fogyni vele amíg édességeket, süteményeket eszel, de fogynál nélküle ha normális ételeket ennél.


Netről lehet rendelni, keress rá az árára (miért akarsz olyat venni, amiről semmit sem tudsz?) és egy jelentéktelen semmi, egy átverés, nem korhatáros a vásárlása, ahogy az egyszerűség és a remény sincs korhatárhoz kötve. Alkoholt 18 éves kor után lehet venni, mert feltételezik hogy ekkorra már felelősségteljes egy ember. De a fogyós átverések a reményhez kötődnek, hogy munka nélkül érhetünk el eredményt. Reménykedni pedig 16 évesen is lehet, ahogy ilyen pénzlehúzó, átverő termékeket is bárki vásárolhat. Attól még, hogy a fogyókúra benne van a nevében, nem lesz sikered tőle, én sajnálom :(

2013. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Awful11 ***** válasza:
Ez is csak átverés!! Nincs olyan szer amitől le tudnál fogyni!!! A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell!!
2013. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedjél inkább Adipex-et. [link] :DDD
2013. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah, am. meg [link] de először próbáld meg bezárni az ablakot és utána katt a mégsére, mert akkor 9990 helett csak 7990:D
2013. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem hiszek a csodákban,de mivel 100%-os visszatérítési garanciát ígértek, mit veszíthetek alapon,a feleségemmel együtt kipróbáltuk, ezt a névtelen szart,hátha mégis 3-4 kilót le tudunk adni. Természetesen egyetlen dekát sem fogytunk tőle, sőt a koleszterin és triglicerid (vérzsírok)szintem jelentősen emelkedett.

Amikor vissza akartuk kapni a pénzünket, akkor sem a számla, sem az invoice szám nem volt elég, hanem több telefon és levélváltás után kénytelen voltam Lengyelországba visszaküldeni a kiürült dobozokat, -saját postaköltségen. Magyarországon semmit nem tudtak, vagy nem akartak tenni a 100%-os pénzvisszatérítés érdekében!!!

Az osztály vezetője: Szebeni Müller Ildikó t:06-1 408-8950


A két doboz ára 14 900 Ft, a postaköltség 585 Ft. Az összeg amit összesen visszautaltak 6 799 Ft. Azzal indokolták a kevéske összeget, hogy csak egy dobozt térítenek, és a postaköltségüket(amit ingyenesnek hirdetnek)levonták.

14900+585= 15 485 Ft-ot fizettem ki, ennek a 100%-a az nem 6 799 Ft.

Nem számolok itt a szabadidőmmel, idegeskedéssel,egészségromlással.


Inkorrekt üzletpolitika, boowli, neve nincs (fogyókúra Forte) áru ne vásároljátok!!!!!

2013. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nem akartam venni ilyen fogyasztószert ,csak érdekelt ez a dolog,de a böngésző főkét cikkeket adott ki amiben ezekre a kérdésekre nem kaptam válaszokat.Nem táplálkozok egészségtelenül és teljesen normális az alakom(165 cm 51 kg)
2013. jan. 15. 22:04
 7/7 Kéky Kira válasza:

Kedves Kérdező!


Feldolgoztuk a témát, hogyan csapják be ezekkel a készítményekkel az embereket. Ajánlom figyelmébe.


[link]


Jó egészséget kívánva:


Kira

2013. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!