Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld tea tényleg jó zsíréget...

A zöld tea tényleg jó zsírégető? Hatásos?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész pontosan gyorsítja az anyagcserét. Kb. olyan a hatása, mint a kávénak, szóval csodát ne várj tőle.
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre változás. Én a folyadék miatt iszom.
2011. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért gyorsítaná az anyagcserét?
2011. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem gyorsítja az anyagcserét és főleg nem éget kalóriát.

kimondottan csak zsírt,meg legfeljebb a krematórium éget.

2011. nov. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 .schwulbini. válasza:
olyan anyagokat tartalmaz, amely gyorsítja a lebontó folyamatokat, azaz az anyagcserét, és ezért mondják azt hogy aki fogyózik annak jó, mert elméletileg akkor ha többet eszik, az nem baj, mivel a gyorsításnak köszönhetően az el megy. Amúgy én is iszom, lehet van neki hatása, de túlságosan nem vettem észre. És vannak még ilyenek, a Szelén tablettára(Gyógyszertárba kapható) az is zsírégető, meg az almaecet..
2011. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vigyázz utolsó, mert jönni fogy egy kiba.szott afrikai gyermekhadsereg, és a hozzád hasonló varázslókat el fogják rabolni a tudásotok miatt. mert ti tudjátok hogy mi halálos méreg az afrikai éhezőknek: zöld tea szelén és a kiba.szott ecet!

mi az hogy lebontó folyamatokat segítő anyagok vannak a teában? ha testépítéssel foglalkoznék akkor nem vihetnék be antioxidánsokat mert katabolikus állapotot idéz elő? vagy a koffein/teobromin? milyen légből kapott hülyeségek ezek? az almaecet. mi van az almaecetben? az ecet az rohasztott alkohol, lehet máshogy is készülhet, de egy gyenge szerves sav, piszkosul nem fogja a gyomorba bevitt ecet befolyásolni a szervezet energiaigényét (az anyagcserét). de lehet írni bármilyen bizonyítékot, tanulmányt az ellenkezőjéről.

2011. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 .schwulbini. válasza:
utolsó, Biológus mondta nekem..
2011. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor téves az emberi biokémiáról alkotott ismeretanyagunk BD

vagy a biológusod :) sajnos csodák nincsenek.

2011. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!