Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zsírégető teák valóban...

A zsírégető teák valóban hatásosak?

Figyelt kérdés
És ha igen tudnátok neveket mondani amelyek nálatok beváltak?
2013. febr. 3. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól kialakított étrend nélkül felejtsd el a fogyást, nem tapasztaltam de állítólag a zöld tea, meg alapban a koffein hozzájárul valamicskét.
2013. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs ilyen termék.

a tea egy üdítő.

ha meg pörögni akarsz,akkor az a kávé.

2013. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a Zöld tea kapszula. Azért kapszulát vettem, mert a teát minden formájában utálom. Viszont olvastam véleményeket és sokan írták, hogy borzasztóan megfájdult tőle a hasuk és hasmenést okozott. Szerencsére nálam nincsenek ilyen tünetek, annyi vettem észre, hogy étkezés után hamarabb kell mennem vécére mint általában. Tehát nekem bevált. Viszont egyszerre vettük nővéremmel és nála semmi hatása nem volt.

Szerintem ez egyénenként változik, kinek mi a hatásos. Persze ez sem a meglévő zsírt égette, csak gondoltam, hátha ilyenre gondolsz, mert a boltban a fogyókúrás termékek közt volt ez is.

Azt még megjegyzem, hogy én mellette diétázok és sportolok is, a szűzteát csak azért vettem, hogy hátha ad egy kis pluszt mellé.

2013. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen igen, gondoltam hogy önmagában nem használ itthon tornászok és igyekszem ha nem is mindig diétásan de kevesebbet enni

akkor lehet hogy kipróbálom hát ha beválik ahogy nálad is

2013. febr. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!