Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Forever Garcinia Plus kapszulá...

Forever Garcinia Plus kapszulával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs tapasztalatom a Forever Garcinia Plus kapszulával kapcsolatban.
2009. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van tapasztalatom mégpedig az , hogy jó drága de nem ér semmit.
2009. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált a használata,és én nemcsak ezt szedtem,de a FOREVER LEAN-t is,tehát együtt alkalmaztam őket,napi többször kellett beszednem.Éhségérzetemet csökkentették,hozzátenném,hogy ezek mellett még ittam 8 hónapon át a FOREVER LITE ULTRA csokis turmixot is.Aturmixot reggel,és este ittam,reggli és vacsora HELYETT(nem mellett,ez nagyon fontos szabály).

Nekem nagyon bejött,75 kilóról lementem 65-re,és 6 hónapja tartom a súlyomat.Súlytartás már ezen termékek használata nélkül működik.

Turmix nagyon jó,de még egyszer írom,vigyázni kell vele,ha valaki főétkezések mellé issza,tehát reggeli és vacsora és normál ebéd mellé,hízni fog.Tele van proteinnel,mindenféle hasznos dologgal,tehát étkezések HELYETT van a por,nem mellettük.

2010. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!