Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Igaz az, hogy napi 1 pohár...

Igaz az, hogy napi 1 pohár citromlétől feloldódik a zsírréteg?

Figyelt kérdés
Mert egyik néha kedves, néha nem kedves ismerősöm ezt mondta nekem, és ha működik az állat lenne :)
2009. szept. 8. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy igaz :) 2 pohár kakaótól meg akkora bicepszed lesz...
2009. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem egészen, összesen egy pohár citromlé kell, amit egy vastag boríték kíséretében átnyújtasz a plasztikai sebészenek, aki aztán eltünteti rólad a zsírt. De mivel most akció van, ezért a citromlé elhagyható, csak a pénzt kell kiperkálni. Ez így működik.
2009. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A citromlé, oldja a zsírt a gyomrodban, ha zsírosat eszel, de nem fogja ledobni rólad a kilókat. Szerintem ő erre gondolhatott.
2009. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
nem, csak a gyomorsavadat nyomja fel, és ha nem sok mindent eszel, akkor a sav a gyomrodat marja szét, azt meg talán nem kéne megemésztened! ha viszont túl zsíros kaját ettél akkor tényleg jó, segít , hogy könnyebben megemészd!
2009. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Úgy bírom, amikor olyan emberek osztják az észt, akiknek nincs tapasztalatuk az adott témában!


Kérdező! Nem oldja a zsírt, de zsírégető! Bizonyíték:


tavaly nyáron a párommal mikor mentem nyaralni, pont akkor kellett volna megjönnie a menszeszemnek. Ezért kipróbáltam a trükköt, amit már hallottam másoktól is, hogy a ciklus közepén mindennap megittam 2x1 deci citromlevet magában. Bőven van rajtam felesleg, de akkor nem fogyóztam. másfél-2 hét alatt 5 kiló!!!! tűnt el rólam rejtés módon, amiért semmit nem tettem. A menszeszemet eltudtam tolni 6 nappal.


Azóta nem csináltam mert nem akarom a menszeszem összezavarni, de elhiheted hogy megkönnyíti a fogyást a citromlé! És másoktól is hallottam már, meg tapasztaltam is!

2009. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Ne igyatok savat , már ha nem feltétlenül muszály.

A zsírsejtek felbomlásakor keletkező melléktermékek (aceton, ketontestek) amúgy is savasítanak.

Semmit sem segít a citromlé, még a koffein is jobb, persze csak sport mellett.

2009. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoktam én is inni citromos vizet de nem csak magát a citromlevet.Biztos szétmarná a gyomrom.Pláne ha mindennap kéne innom.Viszont az jó lenne ha mondjuk semmit nem tennék azon kívül,hogy megiszom a citromlevet és leolvadnak rólam a kilók.De jó lenne..
2009. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A citromlében sok a c-vitamin,ami égeti a zsirt...:)))
2009. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!