Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 170/65kg 18éves lány vagyok....

170/65kg 18éves lány vagyok. Mennyit kéne még fogynom hogy ideális alkatom legyen?

Figyelt kérdés

#ókura
2013. febr. 26. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem látom a képet, így nemigen lehet megmondani.

Ennyi adatot beírhatsz egy BMI kalkulátorba, az kidob egy indexet, és megnézed hogy az az 'ideálishoz' képest sok vagy kevés. Túl sok értelme nincs, mert te látod magad a tükörben.

2013. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Google-t használtam.

Szívesen máskor is!

2013. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kipróbáltam ezt amit belinkeltél, és azt írta ki nekem hogy sovány vagyok. Én is 170 cm vagyok és 56 kg igaz 26 éves nő, de egyáltalán nem vagyok sovány. Nincsenek ki a csontjaim, ha felszednék még magamra pár kilót ahogy tanácsolja ez a program már ducinak mondanám magam. Szóval szerintem ne erre hagyatkozz mert, 2 barátom egyforma magas és testalkatú, mégis 15 kg különbség van köztük. Nem mindenkinek egyforma a csontozata például. Ez nem egy részletes program ami normálisan ki is számolja. Szóval én azt tanácsolom, hogy nézz bele a tükörbe és ott állj meg a fogyásba amikor már azt mondod hogy tetszik amit látsz!
2013. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azert nem mond ez sokat, mert mint tudjuk, az izom nehezebb a hajnal.. En kb. ugyanannyi kilo vagyok mar vagy 3-4 eve, de az utobbi evekben "dagadtnak" erzem magam kicsit, mivel az ulomunka miatt kevesebbet mozgok, igy hajam van "ugyanannyi kiloban", es nem izmom..
2013. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!