Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mitol lesz hasmenesem?

Mitol lesz hasmenesem?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem h hasmenesem legyen es kijojjon belolem minden amit megettem. Kene valami "hazi" praktika, nem hashajto gyogyszer. Kerlek segitsetek, annyira lelkiismeretfurdalasom van h sokat ettem, tobbe nem fordul elo, de most nem szeretnek elhizni es kihanyni sem...:/ kerlek segitsetek es higgyetek el, ha mondotok valami praktikat, az nagyobb segitseg mint az h "ez nem egeszseges, ne csinald", tobbet igerem nem fordul elo!!!
2013. febr. 26. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, vagy kötél a nyakadba+egy sámli a lábad alá. Na jó az utóbbi nem kell mert elég idióta vagy ahhoz is hogy vény nélküli hashajtó után nézz. Aki hülye haljon meg!
2013. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert 1x sokat ettél még nem hízol el, ne aggódj emiatt...
2013. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra vecsési káposzta:)
2013. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kamilla tea, ha laktóz érzékeny vagy akkor sok tej, 1liter 100%os narancslé kb 1 órán belül elfogyasztva. a naracslétől lesz a leghatásossabb csak aztán nehogy sirj a hasfjástól.
2013. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szűztea
2013. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia

gyógyszertárban kapható ricinusolaj! vigyázz vele!!! egy kávéskanál és keverd el bármilyen gyümilében! -lehet 2-3 óráig semmit sem fogsz érezni! - viszont utána 4-6 órán át le sem fogsz szállni a klotyóról!!! én kipróbáltam orvosi utasításra a szülés beinditáshoz túl hordás miatt! SOHa többé ricinusolaj csak ennyit tudok mondani még!!

2013. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!