Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden etkezes utan belgorcsom...

Minden etkezes utan belgorcsom es hasmenesem van. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy mit eszek, az is mindegy, hogy reggel vagy este, eves utan par perccel iszonyu belgorcsom van es hasmenesem. Nagyon kellemetlen pl suliban, minden eves utan Imodiumot kell bevennem...


Haziorvos tovabbkuldott belgyogyaszatra, semmi szervi bajom. Etelallergiam sincs, ezt is vizsgaltak.


Fel oraja vacsiztam, annyira gorcsol a hasam, hogy mozogni nem birok, raadasul most a szokottnal jobban felpuffadtam :(( Nagyon elegem van, mi bajom lehet??


2012. okt. 31. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lisztérzékenységet is néztek?
2012. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Liszt-, tejérzékenység ezt a kettőt feltétlen nézessétek meg!
2012. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 canadafan válasza:

Nekem is a lisztérzékenység volt a gondolatom. Vagy esetleg laktóz intolerancia?

Nekem is voltak emésztési problémáim egy időben - görcsök puffadás. Minden étkezés után. Aztán elmúlt, leginkább pszichés alapon volt. Meg tudod mi segített nekem még enyhíteni? Gyömbér tea, illetve vannak ayurvédikus teakeverékek amik szintén jók.

2012. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, neztek.


Raadasul nem is szoktam stresszelni.

2012. okt. 31. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyprobléma okoz rendszeres hasmenést, fàjdalmas bélgörcsöt, ilyesmit. Nézzék meg a tsh szintet a vèredben, hogy az rendben van-e.
2012. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Normalis. 1,5 honapja ott is neztek mindent, szekletvizsgalat is volt
2012. nov. 1. 06:33
 7/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg lisztérzékenység
2012. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De azt is neztek!!
2012. nov. 1. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyomor-, hasi-, és emésztési görcsök


Az emberi tápcsatorna igen érzékeny. Az elfogyasztott étel, a baktériumok, a stressz vagy az izgalom mind kibillentheti egyensúlyából az emésztőrendszert. Ennek következtében az emésztési folyamat során görcs alakulhat ki. Ez igen heves fájdalommal járhat, és kezelés nélkül órákig vagy akár napokig is tarthat. A görcsös hasi fájdalom a legtöbb esetben ártalmatlan és átmeneti. Nagyon sokan tapasztalnak időnként rövid ideig tartó hastáji fájdalmat. :) 17/L

2012. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kár, hogy már lassan 4 hónapja tart minden evés után. ÉS nem kis fájdalom, hanem már menni nem tudok.

Az orvosok meg nem tudnak mit kezdeni velem, marékszámra kell szednem fájdalomcsillapítót, hogy suliba tudjak menni

2012. nov. 27. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!