Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti tudtátok volna, hogy ez...

Ti tudtátok volna, hogy ez fogyaszt?

Figyelt kérdés

Én azthittem, hogy a COCA-COLában sok a cukor és a sokféle egészségtelen adalék, de igazából kiderült, hogy a legjobb fogyasztószer, mivel elveszi az ember étvágyát és ezzel karcsúbbá és szexibbé teszi az embert.


Aki nem hiszi, nézze meg a forrásom .: http://www.youtube.com/watch?v=8zTDbpxT8ZI



2013. márc. 1. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát...ez elég meredek. Nekem inkább tűnik ez reklámfogásnak. Persze, ha csak és kizárólag kólán élnél, akkor nyilván lefogynál...

Én inkább a zöldség/gyümölcs/sportolás kombóra szavaznék

2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szuper, 2 hónap múlva kezdek szálkásítani, jól be is spájzolok kólából. :)
2013. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nézed, ha tényleg elveszi az étvágyad mint mondjuk a cigi, akkor kevesebbet eszel lehet hogy fogyni fogsz (egyáltalán nem biztos), ha mégis akkor valszeg izomból, tehát a zsír ugyanúgy marad. A mozgás nehezedre fog esni, de hát ha sok cukros üditőt iszol és kevés normális ételt eszel ez még érthető is lehet. Összeségében a mérleg kevesebbet fog mutatni, energiád kevesebb lesz és a tested sem lesz szebb esetleg ruhában fogsz jobban mutatni. Persze lehetnek kivételek, hiszen vannak akik csak mekis kaján élnek és nem tudnak hizni.
2013. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah.

Csakhogy valóban léteznek olyan szerek amik elveszik az étvágyat. Ettől még nem fogyasztanak.

2013. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez mekkora f@szság már! Fogyasztószer, mi?!


Nézd meg a 10. perctől a srácot, aki kólán él, hát nem baromi szexi?!

http://www.youtube.com/watch?v=tT5kS3iVUz0


Jézusatyaúristen.......

2013. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megtanulna az ember inkább egészségesen táplálkozni és akkor nem hízna el? :D Túl egyszerű? :D
2013. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Ember, ez 1961!
2013. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!