Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért nem fogadja el itt...

Miért nem fogadja el itt senki, hogy ha valakinek igenis HASZNÁL valamelyik 'csodabogyós' fogyasztószer?

Figyelt kérdés

hiába írom le a tapasztalataimat, csak lepontoznak egyfolytában. Pedig nekem TÉNYLEG használ... és nem csak nekem, hanem több ismerősömnek is, akik használták...


aláírom, hogy nem a legegészségesebb, de miért nem lehet megérteni, hogy aki kérdést feltesz, az tapasztalatra kíváncsi??


2013. márc. 5. 13:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%

a komoly tapasztalatokat még nem tudják megírni, mert a kórházban nincs nyílt wifi..


... én szívesen felpontozlak..

2013. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
anyám 20 éve szedte, semmi baja... én 3 éve, szintén semmi, tartom a súlyom...
2013. márc. 5. 13:23
 3/43 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2013. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem működnek következetesen minden embernél. A legtöbb készítmény inkább káros, és mellékhatásként mondjuk étvágytalanság jelentkezik, amik miatt csökkenhet a testtömeg. De ugye fogyókúrák a fő kategória, namármost ha önmagában a testtömegcsökkenés fogyás lenne, akkor elég lenne egy olyan válasz, hogy egyetlen artériát kell elmetszeni, befeküdni egy kád vízbe, és igen gyorsan több kiló "fogyásra" lehet számítani. Ez ugyan úgy nem zsírtömeg csökkenés, csak sajnos rövid távon már halálos.


A pozitív tapasztalatokkal pedig pont az a baj, hogy nem az a lényeg, hogy mennyire éltétek túl, látványosan nem betegedtetek meg, hanem hogy normális táplálkozás nélkül a fogyásotok jó eséllyel csak látszólagos. Ha pedig 1-2 ember még fiatal, szerencsés genetikával mondjuk koplalás mellett is zsírból fogy, az ugye néhány eset lenne a 10 milliós magyarságból, nem lehet az ilyen ritka csodákra alapozni.

2013. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
a kérdés, hogy miért nem lehet elhinni hogy van, ami használ, és miért kell minden ilyen kérdéshez (nektek mi vált be? stb.) 1000X leírni, hogy diéta+mozgás, meg stb...
2013. márc. 5. 14:46
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem lehet megtanulni normálisan étkezni és akkor nincs semmi gond, nem kell fogyasztószer???
2013. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

adom az előző válaszolót.

és mert a legtöbb 'csodabogyó' nem más mint étvágycsökkentő+vízhajtó, attól a zsír még ott marad.

2013. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

"miért nem lehet elhinni hogy van, ami használ"


Mert nincs ami használ.

2013. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Na mégis mi az a csodabóogyó, ami olyan hasznos?
2013. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
pl: P57 Hoddia, szóval én elhiszem mert nekem is bevált egy csoda bogyó. :)
2013. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!