Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyon alacsony a testzsírszáz...

Лизи&# kérdése:

Nagyon alacsony a testzsírszázalékom, sportolónő vagyok, súlycsoport végett még fogynom kellene, de már nem megy. Tippek, legális szerek, módszerek érdekelnének!?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit mond az edződ?
2013. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
Ha alacsony a testzsírszázalékod, akkor zsírból fogynod kockázatos lenne. Nem elég, ha a mérlegelés idejére ürítesz ki mindent + izzadsz?
2013. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az edződ tud csak segíteni. Eleve alacsony zsírból már nem tudsz fogyni, izomvesztés kéne, de akkor gyengülsz. Mit sportolsz?
2013. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Küzdősportolok, full contact. Már a súlyzót is elhagytam, izomból is ment le, de a súlyom nagyon kevesett csökkent. Több réteg ruhában edzek, de akkor is max 1 kilot tudok leizzadni, ami szintén csak víz. Kajára is nagyon figyelek,hogy mit eszek,a mennyiség is jelentősen csökkent.
2013. márc. 7. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék lejjebb, hanem a jelenlegi csoportból hoznám ki a maxot. Az lesz a vége, hogy gyengülni fogsz, és örökösen a tömegeddel fogsz harcolni. Miért akarsz lejjebb menni?
2013. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz te (vagy az edződ) egy alacsonyabb súlycsoporthoz? Végül teljesen legyengíted magad.
2013. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a feljebb lévő súlykategóriába, egy fejjel alacsonyabb vagyok az átlagnál, nagyon tág a kategória, 10 kg-os ugrások. Sokan a határon vannak.
2013. márc. 8. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont akik a határon vannak, nekik van a legtöbb bajuk az erejükkel, mert nem tudnak magukon elég izmot tartani.
2013. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat. :)
2013. márc. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!