Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductilt lehet recept nélkül...

Reductilt lehet recept nélkül is kapni?

Figyelt kérdés
HA nem, kivel irtahatnám fel? Nincs nagy sulyfeleslegem (viszonylag.. 10kg), de sehogy nem tudom leadni, már a vércukrom is magas,ez az utolso reményem.
2009. szept. 14. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól tudom, az vényköteles.

Amúgy hány éves vagy? Mert én 18, és én is akartam háziorvossal felíratni. De azt mondta, h szte nem kellene ilyen fiatalon tönkrevágni a májam meg a hormonjaimat... Szóval nem kaptam...:)

2009. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vényköteles.


első lépésnek háziorvos, aztán ha esetleg ő nem írhatja fel, akkor majd ad beutalót szakorvoshoz.

2009. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok, 1 éve szültem és sehogy nem sikerül leadnom a felesleget.
2009. szept. 14. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm..én meg 15 évesen gondolkoztam azon h reductilt kéne szedni:))

Hát ha 18évesnek nem adtak akk gondolom nekem se:(

2009. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam recept nélkül.Szintén 25 vagyok és 9hós a fiam.1 hete szedem és nagyon jó tényleg.Most 59-60közt vagyok.Amúgy említettem a dokimnak és mondta, hogy kiírta volna ő is, mondjuk ő mindent felír:)

Ha netán kecskeméti vagy, tudok segíteni, hol kapod meg.

2009. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a hétvégén utazok Kecskemétre, jó lenne tudni, hogy hol tudok vény nélkül reductilt venni;)
2009. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szió, a kecskeméti csajszi vagyok.A rendőrség után van egy gyógyszertár, azt hiszem oroszlán patika a neve és ott adták ki már 2szer is nekem, meg sok olyan gyogyit, ami vényköteles.Sok sikert.Amúgy én másfél hónapig szedtem és 66ról 56ra fogytam.
2009. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K.Csilla88 válasza:
Lehet még kapni?
2012. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!