Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fogyasztó szerről?

Figyelt kérdés
[link] itt az oldal annak aki nem ismerné. És van ez a por amit tejben kell elkeverni és hogy annak milyen hatása van a testsúly csökkentésre?(csillagot majd töröljétek a linkből mert csak így engedte beírni.)

2013. márc. 13. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Te is bármire kitalálhatod, hogy fogyasztó hatása van. Tégy így, verj át másokat te is, gazdagodj meg és a pénzből futni fogja igazi élelmiszerre, amivel nem hízni fogsz hanem fogyni, mivel tényleg meg tudod emészteni, a tested hasznára válik.


Na milyen terv? XD

2013. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

logikátlan a tervezet is amit ajánl,meg a termék megvétele is arany áron.

ugyanez az összetétel sokkal olcsóbban is megvehető.

az meg hab a tortán,hogy tejjel innád.

2013. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ellene vagyok a legtöbb fogyasztócsodának, de ez nekem bevált. anyukám vette meg de ő nem tudta meginni úgyhogy egy darabig álldogált a szekrényben. nem tartottam be egyik programot sem amit ajánlanak hozzá, ráadásul az egy doboz kb 9-10 napra volt elég, ami nagyon nem éri meg. viszont 5 kiló lement (heti3-4x 2 óra torna mellett) ami hónapokig nem is jött vissza utána is az én hibámból mert nekiálltam zabálni.
2013. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én tavaly nyáron csináltam ezt a diétát. 1 hónap alatt 2 dobozzal ittam meg és 5kg ment le, ami azóta se jött vissza pedig sokszor vacsorázok azóta. Első két nap intenzíven csináltam, utána pedig a könnyített programot. Ja, és nem sportoltam mellette semmit.

Ma kezdtem újra, de mellette már Insanity-zek. Kíváncsi vagyok a végeredményre :)

2013. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!