Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A lejárt szavatosságú paprikak...

A lejárt szavatosságú paprikakrém jó?

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam róla, találtam itthon egy Rekongent, gondoltam kipróbálom, de már lejárt, és nem csíp. Szerkntetetk vagy apasztalat alapján lejártan nem jó? Kérlek normális válaszokat adjatok, és nem érdekel,hogy pénzkidobás stb., mert én igenis hiszek a hatásában! :-)

2013. ápr. 11. 21:49
 1/3 anonim válasza:

Ha az ize nem szokatlan nincs baja talán a színe kicsit halovány/sötétebb. Azt mondom kostóld meg és ha nagyon rossz az íze vagy bármilyen nem oda illő izt érzel dobd ki.

Ami azt illeti én is ette már lejárt dolgot csak pár példát írnák: fűszersó kocka 3 éve lejárt dátummal csak a színe volt sötét de semmi balyom nem volt töle , levespor 2 éve lejárt dátummal. ami meg a krémeket illeti tele vannak tartósítóval ugyhogy nem hiszem hogy baja lenne.

2013. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs ellégé elnéztem a választ most látom csak hogy fogyokúra kategoriába irtad a kérdésed én meg itt kajáol írok ugyhogy ne vedd figyelembe a válaszomat biztos csak az éhség írt belölem
2013. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szegény, de legalább jót akart:)
2013. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!