Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A paprikakrém tényleg zsíréget...

A paprikakrém tényleg zsírégető hatású?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogyha paprikakrémet kenek egy problémás testrészre és befóliázom,zsírégető hatása van.Ez tényleg igaz?
2008. máj. 19. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a paradicsomkrém!!!Kb 4000000 ft :D
2008. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%

A paprikakrém, folpakkos csomagolással egyenesen zabálja a felesleges kilókat és a narancsbőrt. Főleg szaunázáshoz!

Cellulitmasszázs

(90 perc, vákuum és testtekercselés)


RR Beauty thermo krémet alkalmazva a paprika hatóerejével zsírbontó hatású. Cellulit kezelésében egyedülálló. A paprika kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Eszenciaolaja segít a kötőszövetben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Zsírégető és fogyasztó hatású.Feszesít, jó a reuma és érszűkület kezelésere, vérbőséget okozó hatása révén felmelegíti a bőrt és a kötőszövetet.

A masszázst minden alkalommal megelőzi egy vákum kezelés, amely célja, hogy beindítsa a nyirokkeringést és kinyissa a nyirokutakat, így tud a lerakódott salakanyag távozni a keringés útján a szervezetből. A vákum kezelésnek feszesítő funkciója is van.

A masszázs után speciális paprika krémmel thermo tekercselést kap a vendég 30 percben, melyet egy nagyon kellemes fényű és a közérzetre is jó hatással levő infra lámpa alatt tölt el. A lámpa segítségével gyorsítjuk és megnöveljük a zsírbontó paprikakrém hatását.

A masszázs lényege a folyadékkal, lerakódott salakanyagokkal megtelt zsírsejtek törése.


Célja:a nyirokpangás megszüntetése, a cellulit eltüntetése a zsírzsebecskék összetörésével. A salakanyag kimasszírozása a kötőszövetből, mivel később ödémát, értágulatot érkárosodást okozhat, mert a felfújódott zsírsejtek elszorítják a hajszálereket.

Ajánlott:már az első stádiumban levő narancsbőr jelentkezésénél, rossz keringésre, laza kötőszövetre, anyagcserezavarra,a kötőszövet méregtelenítésére.

Hatása:a masszázs során emelkedik a bőr hőmérséklete, gyorsul a sejtanyagcsere mivel a kapillárisok aktiválódnak, ez javítja a vér-és nyirokkeringést, ezért felgyorsul a bőr és kötőszövet folyadékellátása ami egy kitisztult optimálisan működő bőrt eredményez.


A kezeléssel párhuzamosan ajánlott az étkezési tanácsokat, étrendet betartani, amit személyre szabottan adunk a vendégeinknek.

Ezen kívűl az otthoni ápolás is gyorsítja a folyamatokat:

-a problémás bőrfelület dörzsikesztyűvel való átmasszírozása napi 1 alkalommal (felesleges hámréteg eltávolítása,feszesítés)

-tusoláskor hideg-meleg váltott zuhany(jobb vérellátás fokozása és feszesítés)

-ügyelni a szervezet savháztartására,mert a savas szervezet segíti a cellilit kialakítását (étrenddel kialakítható az optimális közeg)

-ajánlott még a szauna (méregtelenítés)

-elengedhetetlen a sok folyadék pótlás (tisztít,átmossa a szöveteket)

2008. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az 1. kommentre annyit h sztem egyáltalán nem volt vicces

a 2.ra meg annyit h nagyon köszönöm az ÉRTELMES választ!

2008. jún. 2. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon sok jót hallottam erről a krémről, én is akarok. Hol tudom megvenni?

Segítsetek!!!!Kérlek..köszi

2009. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra a paprikakrémre gondolsz,mint pl. a gulyáskrém, vagy Piros Arany?Mert az pont van is a hűtőben.(most viccen kívül, milyen paprikakrémre gondolsz,engem is érdekel...)
2009. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali én úgy használom hogy: bekenem magam a paprikakrémmel térdtől hasközépig néha kicsit feljebb is minden pa fürdés után beszívódik felöltözök és teszem a dolgom, heti 2-3X ugyanezt teszem csak folpackba is betekerem a kérdéses részeket :)

amúgy én a Herbáriában vettem a pécsi árkádban de pl

[link]

itt is meg lehet rendelni :)

remélem tudtam segíteni :)

2010. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valaki nem tudja megmondani ,hogy az Ilcsi tüzes paprikakrémét milyen oldalon tudnám megrendelni?
2013. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!