Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki probalta mar a Weight...

Valaki probalta mar a Weight Loss tablettakat? Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ha bármelyik tabika is működne, akkor nem lennének kövér emberek! Főleg nem egyre több... Sport és diéta! Evvan, tetszik nem tetszik :)
2013. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%

Mielőtt megrendelnéd, szánj rá 5 percet hogy ezt elolvasod:


[link]

2013. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves masodik elolvastam az oldalt, hat igazad van.

Alapjaraton nem vagyok ilyen naiv hogy higyjek az ilyesmibe, de csalodottsagomban mar mindent kiprobalnek....

15 honapos babam van, nem igazan tudok ugy sportolni, hogy az jo legyen. Csak ilyen itthon vegezheto tornakat, de nem sokra megyek veluk. Terhesseg alatt nagyon meghiztam, foleg a hasamon maradt sok felesleg. Nem eszek sokat, de viszont pont olyanokat amiket nem kellene. ( krumpli, teszta meg baratai)Soha nem probaltam fogyasztoszereket, mert nem hittem bennuk. De mar tenyleg nem tudom mit csinaljak...

2013. ápr. 13. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Nincs időd tornázni? Inkább nem akarsz!

Hétfőtől péntekig dolgozok, reggel 3-kor kelek, családom van, mégis tudok időt szakítani a tornázásra. Heti 3x aerob edzést végzek és 2x súlyzóst ITTHON. Én már nem akarok fogyni, mert már sikerült leadnom a plusz kilókat, de szeretnék még formásabb lenni és jó formában maradni.

Összegezve, ha valaki el akar érni valamit, akkor meg tudja csinálni, ha nem akarja, akkor meg ilyen "fogyasztó tablettás" felesleges kérdéseket fog irkálni a Gyk-ra.

2013. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Mindenkinek arra van ideje, amire szánja.

A tabletták csak a pénztárcád tartalmát fogyasztják.

2013. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik! KOszi hogy hozzaszoltal de velemenyt kertem nem fikazast.
2013. ápr. 14. 18:51
 7/7 anonim válasza:

Szia én nem föltétlenül a súlycsókkenés miatt szedem. De egyúttal természetesen annak is örülök. Nekem orvos ajánlotta. apszalut megkönnyíti a gyomorműködésem, más kulturáltra etelei megviselte a gyomrom eléggé nem is gondoltam volna....

Hogy a kérdésre is válszoljak holnap egy hete használom mínusz 2 kg eddig. Sőt kellemeset csalódtam, mert étvágyam is van de kevés evés után is jóllakottnak érzem magam. Több vizet iszom... Előtte is sportoltam heti 2 vagy 3 alkalommal. Én Bio üzletben vettem. Nem tudom otthon milyen árban van de itt én megveszem olcsón.

2014. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!