Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Trim24Seven fogyasztótapasz...

A Trim24Seven fogyasztótapasz használ?

Figyelt kérdés
2006. nov. 3. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én második hónapja használom a fogyitapaszt és többé kevésbé követem a hozzá csatolt 30 napos diétát. Eddig már 3 kilót adtam le szinte észrevétlenül. Karácsonyig még legalább ennyit szeretnék, és akkor talán nem lesz akkora bűntudatom, ha elcsábulok az ünnepi asztalnál.
2006. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A nővérem, aki kinn él az egyesült államokban, rendszeresen használja a tapaszokat, és elmondása szerint havonta 2-4 kilót ad le a módszerrel... Én két hónapig használtam, és szinte észrevétlenül leadtam 3 kilót - amellett, hogy gyümölcsdiétát tartottam. szóval nálam működött a módszer.
2006. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy tudom, hogy külföldön több helyen eljárás folyik ellene, azt RTL reggeli műsorában foglalkoztak a károsanyagtartalmával és sikertelenségével.
2006. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én már 1 hete használom a tapaszt, de sajnos az étvágyam nem csökkent.Ha tud valaki valamit a mellék hatásairól kérem irja meg.A 30 napos diétáról sem hallottam amit elméletileg hozzá kellet volna csatolni a tapasz alkalmazásához.
2006. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én egy hónapig használtam, de semmi sikerem nem volt benne, szerintem híztam is min. 1 kg-t. Diétáztam mellette, az éhségérzetet nem vette el. Nekem kimaradt tőle a mensim. Ez elgondolkoztatott, és abbahagytam... Nem hat mindenkire ugyanúgy.
2007. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Nekem sem használt, pedig igazám bíztam benne! Az éhségérzetet egyáltalán nem csökkentette!
2007. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Én szintén 1 hónapot használtam de semmi jót nem tudok róla elmondani.2 hétig "megvolt" tőle és a közérzetem is gyatra volt.Nem ajánlom.
2007. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legújabb, nano teknikával készült Amerikai fogyasztó, energia és súlykontrol- tapasz a Jen-Fe.Németben 10

hónapja indult, s máris 1oooooo feletti csomageladásnál

tartanak.A legdinamikusabb network a piacon, ami bizonyít-

ja hogy kiváló minöségi áruról van szó.Nem csak fogyaszt,

hanem izom-ínszalag erösítö és az anyagcsere megváltoztatása végett nem lép fel a jo-jo efekt sem!

Csökkenti a sárga börszínt,finomítja a börfelületet,ès ha

nem túl gyorsan akar valaki fogyni, még az étkezési szo-kásain sem kell változtatnia.

2007. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nem volt nagy a súlytöbbletem kb.57kg körül voltam amikor kipróbáltam, de másfél-két hónap alatt levitt kb 49kg-ra, semmit nem kívántam enni, és az anyagcserém is felgyorsult. Úgyhogy szerintem típus kérdése, nekem ez volt az első hatásos fogyasztószer, pedig párat megpróbáltam már. Most újra ki szeretném majd próbálni, csak pont terhes vagyok, (óriás étvággyal) és nem tudom h. szabad e. Inkább nem kísérletezem, majd csak utána.
2008. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!