Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vettem tegnap Eveline slim...

Vettem tegnap Eveline slim extreme 3d kencét a hasamra, bőrfeszesítés céljából, de hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van-e vmi technika, pl körkörösen kell masszírozni, v. mindegy, milyen hosszú ideig, és egyéb praktikák. Köszönöm.
2010. aug. 24. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Kedves, naív lány lehetsz, ha hiszel az ilyesmiben. Inkább tornázd le a hasadat. Ingyen van. Igaz, kicsit meg kell dolgozni érte.
2010. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
35 évesen messze vagyok a naívtól.:) Diétázom és sportolok, a krémek zsírégetésében nem hiszek, de reménykedem benne, hogy vmennyire tényleg feszesít...
2010. aug. 24. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Akkor diétával csökkentsd a testzsírod 18-20%ra.Akkor biztosan feszes lesz krémek nélkül is.
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
9%
Ne halgass rájuk ! Én is használom nkem bevált feszesebb a böröm puhább is és selymes;)Körkörösen baszirozd be a roblémás felületen és a karomra hasamra combomra minden hova használom:)
2012. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!