Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg hatásos az EstoSlimbal...

Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is most olvastam egy hirdetést erről, de mivel pár ilyen bogyóval már megszívtam, nyomoztam egy kicsit.

1. a hirdetésnél, ha jól megfigyelitek a lefogyott alanyok képeit, akkor látható, hogy az arcokat rávágták egy másik képre, a középső szőkénél elég szembetűnő, hogy az arca csupán tükrözve van, és úgy van rátéve egy másik képre.

2. a rendkívüli eset W. Cindy-je is egyrészt buherált kép, másrészt az ugyanígy kinéző francia hirdetésben egy egészen más nő, tehát érdekes... itt a link: [link]

3. két különböző újságban is láttam hirdetést, és mindkettőnél más volt a forgalmazó, az egyiknél a Bio4you, a másiknál pedig Nature for Beauty Institute... a cím viszont ugyanaz.


Továbbá az ilyen ütemű fogyás minden, csak nem egészséges! Ezt még ajánlani sem lenne szabad, főleg nem orvosokat belekeverni. Vegyél inkább búza-vagy zabkorpát és keverd bele a joghurtba vagy akármibe.

2008. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Sajnos a szöveg és képanyag manipulálásában élen járunk. Egy viszont nem igaz. A nagymértékű hirtelen fogyás önmagában nem káros, viszont jojo-effektusr eredményezhet, és nagyon oda kell figyelni az elektrolit és vitamin háztartásodra. A gyomorszűkítés után pl. hat hétig csak ivólevet szabad fogyasztani. Én olyan írományát olvasnám, aki már ki is próbálta. Valószínűleg belevágok, mert a műtét nem egy kellemes opció, de 70 kg-ot leadni 65 kg leadása után már nagyon nehéz.
2008. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Semmit nem ér!! Próbaként beletettem egy golyót némi vízbe, és nem hogy negyedóra alatt de egy óra alatt sem duzzadt meg, hanem felolvadt és tea színűvé színesítette a vizet. Nyomkodásra sem sikerült hamarabb feloldani.

Hatása O !

becsaptak...

2008. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Kedves Fórumozók !

Felhívnám szíves figyelmeteket az Esto Slim Ball (gyomorlabda) hatásival kapcsolatban.

Először is, akinek még nincs ha teheti inkább ne is vegye meg. ÁTVERÉS!!!! Minden kedves sors társam vagy éppen csak teltebb, mint azt ahogy ő szeretné arról ábrándozik, hogy egyszer vékony/vékonyabb lesz. El lehet ezt érni, de nem a gyomor labdával( más fogyókúrákkal, de ezt nem itt részletezném). Én is kipróbáltam, azon felül, hogy hatástalan, óriási pénz kidobás is, főleg mivel módszeresen le van írva minél többet szeretnél fogyni annál többet szedjél be, ergó annál hamarabb elfogy és esetleg rendelj még.

Másodszor is akinek van, az tegyen egy kísérletet egy szemmel, megéri kísérletezni, hiszen " több is veszett Mohácsnál".

A teszt leírása:

A használati utasítás szerint nagy pohár vízzel vedd be mert attól meg dagad és ettől teltség érzeted lesz. Tégy egy pohár langyos (gyomor meleg :) ) vizet egy pohárba, lehetőség szerint átlátszóba. Dobd a csoda szert a vízbe és az fog történni ami a gyomrodba. ELOLVAD!!!! ( Ha esetleg nemhiszed tegyél bele egy icipici sósavat is hogy 100%osan tudd reprodukálni gyomrod tartalmát.)

Igen ennyi az egész. Pontosan egy nagy semmi. Talán nem ártalmas dolgok olvadnak/oldódnak ki belőle. Ezért vagyok felháborodva és járok utána ki és mi jogon forgalmazza a teljes mértékű átvágást. De ezt nem hagyom annyiban, párszor hasonló pofátlan vedd meg és lefogy 3 tonnát dolognak bedőltem, de itt szemmel látható átvágás van. (Nem úgy mint egy por és kavard bele vízbe vagy vegyél be egyfajta tablettát vagy stb.)

Tehát, aki most szándékozik rendelni ilyen "csoda szert", az ha rám hallgat messze elkerüli.

Ha esetleg meg van valakinek a magyar forgalmazó neve címe azt megköszönném, ha elküldené, hogy meg tegyem a kellő lépéseket.

2008. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,én sem hittem benne,de ebben meg rősítést kaptam!Köszönöm
2008. dec. 17. 21:54
 6/6 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy már kipróbálták-e de én ismerek többeket akik szedik és folyamatosan fogynak tőle.Igaz ,hogy nem olyan gyors a folyamat mint ahogyan azt hirdetik de igen hatásos. Az ismerősöm aki szedi 1 hónap alatt 6kg-t fogyott vele és fele annyi ételt sem tud megenni mint azelőtt.Szóval szerintünk igenis hatásos illetve nálunk bevált csak megfelelően kell végezni a kúrát.
2011. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!