Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Csajok, ti használtok Biotech...

Csajok, ti használtok Biotech Usa készítményeket fogyáshoz, esetleg edzéshez?

Figyelt kérdés
Melyek váltak be nektek? 5 kilót szeretnék fogyni, és formálódni is, de stagnálok bármit teszek, talán valami tőlük beindítaná a dolgot...
2013. máj. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Szia, én használtam sokáig valami chiis-borsos cuccot, de az égvilágon semmit nem használt, sőt, sokszor marhára fájt tőle a gyomrom. Ami természetes anyag, az nem használ, ami kémiai vegyianyag, az használ, de szétüti a szervezetedet.

Úgyhogy inkább sport/diéta.

2013. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Ami "természetes" anyag, növényi hatóanyag annak nem sok köze van a zsíranyagcseréhez, vércukor szabályozásunkhoz.


Ami sima biotech pink fogyis tápkieg, az a legócskább CUKROS fehérje..

Le kell jönni a divat álomvilágból mert ott inkább az ember pénztárcája fogy, ezt rengeteg fogyizós csaj példáján láttam már.

2013. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
L-carnitin-t vettem már be edzés előtt,de csak próba volt nem az enyém és valóban növelte a teljesítményem. De kitudja mennyi a placebó hatás.
2013. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Brutal Blade-et szedem és hülyeség, hogy nem használ, mert eddig heti -1 kg ment le és így meg -2,5 :D szóval....

persze heti 4-5 nap mozgás kell hozzá, napi 1 óra minimum, szóval nem megy úgy, ha csak ülsz a fenekeden és várod a csodát! :)

2013. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Heti 2,5 kiló fogyással mehetsz Nobel-díjért, vagy laborba boncolásra. 1 hét alatt (168 óra) a kémiai folyamatok sebesség korlátja miatt nem lehet több kiló zsírt leadni. Biológiai képtelenség jelenlegi tudásunk alapján.


Tehát vagy a tudás téves (nem kizárt) és kedves válaszoló megcáfolt valamit, vagy esetleg ilyen formában nem igaz az állítás, hogy heti 2,5 kilót fogyott. Az utóbbit én valószínűbbnek érzem, nem azért mert mindenkit hazugnak gondolok (ettől függetlenül mindenki az) hanem mert egyéb tényezők miatt hibásan bárki következtethet.. például a fogyás ütemére.

2013. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!