Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöldkávét próbálta már valaki?...

Zöldkávét próbálta már valaki? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Zöld kávé - normál kávé keveréket ittam már. Bűn rossz volt. Úgy tudnám leírni, hogy a normál kávéhoz képest olyan, mint az zöld banán az érett banánhoz képest.
2013. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem! :D Akkor max kapszulában próbálnám ki fogyókúra miatt!
2013. máj. 31. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Nescafe Greent iszom, nekem ízlik! Elég rendesen fogyok, de diéta és sport mellé használom, szóval nem tudom biztosan, hogy a kávé befolyásolja-e a fogyásomat. Szerintem igen, de lehet, hogy csak szigorúbban veszem a diétát az utóbbi időben és azért fogyok gyorsabban.
2013. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha kapszulást próbálnád ki: az igaz, hogy energikusabbá tesz. Kb 2 nap után tapasztaltam, hogy a testem felélénkült. A fogyást csak akkor tartom elképzelhetőnek, ha kevesebbet (szénhidrát szegényet) esszel és sportolsz. Nekem állandó volt a súlyom, és jó 1 hét után is az - nem változtatva az életrendemen. Ha kevesebbet ennél a szokottnál, akkor azt az energikussági csökkenést ez ellensúlyozza. Így a sportolási kedved fennmaradhat, tudsz tovább fogyókúrázni. Más hatást nem tapasztaltam.
2013. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én most tervezem kiprobálni a Leptin green coffee 800 at,azzal 3 ismerösöm is fogyott vele, dicsérték a hatását mely segit a diétát betartani az étvágy csökkenésével, felgyorsitja az anyagcserét, energiát ad a sportoláshoz..stb. Tudományosan is bizonyitották hatását. Ezért szeretnék még valos tapasztalatokat hallani, mielött megvenném.Neked sikerült azota?
2013. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy abban segit, hogy az etvagy csokkenjen es energiat is ad, viszont igy sokszor rosszul lettem mozgalmasabb napokon amikor elfelejtettem enni. Egy hetig folyamatosan szedtem napi ket tablettet, ami 400 mg semmit sem fogytam tőle. Mostmar nem szedem rendszeresen mivel volt olyan nap amikor ket szemtol annyira beporogtem es annyira tele voltam energiaval ami mar latszott rajtam hogy nem egeszseges...es en csak a rosszul letet ereztem mas meg arra lett figyelmes milyen orulten vezetek. Nekem fel sem tunt. Nagyon oda kell figyelni, hogy egy ido utan hogyan szeded. Lehet eleg egy nap 200 mg islehet neha tobb...fogyni sajnos nrm fogytam bar...oszinten mondom napi egy ora torna es dieta sem segit ... nekem... lehet en mas vagyok :( pedig csak alakulni szr
2013. jún. 25. 20:49
 7/8 A kérdező kommentje:
szoval csak alakulni szeretnek. Neked sok sikert es kivancsi vagyok hogy haladsz vagy neked segitett e. Egyebeknt en zoldkavet herbatarban vettem 3000 ft volt ha jol emlekszem :)
2013. jún. 25. 20:51
 8/8 anonim válasza:

#4-es vagyok:

További tapasztalatok: egyértelműen a kisebb éhségérzet, energikusabbság ami segíthet a fogyásban.

Próbaképp feleztem a vacsora mennyiséget (sajnos nálam az a fő étkezés), és elkezdtem fogyni. Nem érzek erősebb éhséget.

Szóval: egészségesen, sok zöldséget, vitamint egyél - kevés kalória mellett, mozgással. Ekkor tudsz fogyni és mégse érzed, hogy éhezel - ezért a Green Coffee 10eFt-os árát 30db-ért soknak tartom. Ha 60 darabost veszel 15eFt-ért (mint "telefonos akció"), akkor csak 400mg-ost küldenek! A számlán semmi sincs az adagról - tehát könnyen átverhetnek.

2013. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!