Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért nem sikerül lefogynom?

Debi123 kérdése:

Miért nem sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen feladom mindig. Nem tudom hogyan és milyen formába kéne belekezdjek a kúrában. 20 éves vagyok és 30 kilónyi feleslegel rendelkezem.17 évesen elvesztettem a szűzeségem utána jött a hízás. 2 év alatt elhíztam. 3 éve vagyunk a páromal de emiatt szerintem kezdünk már elhidegülni. Rengeteget nasolok. Kérlek segítsetek
2013. jún. 12. 17:48
 1/4 anonim válasza:
A nassolást hagyd abba.Annyit egyél, hogy ne érezd, hogy jól vagy lakva, és akkor egyél, amikor tényleg éhes vagy. Sikerült nekem így lefogynom ebben a korban 10 kilót.
2013. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eszel rendesen és mégis könnyen megéhezel, akkor pedig lehet, hogy nem megfelelő dolgokat eszel. Én sok szénhidrát bevitele esetén sokat eszem, mégis éhes vagyok... Derítsd ki, hogy Neked mi az alkalmas étrend, hisz a Te testedhez, igényeidhez kell passzolnia, hogy tartani tudd és jólessen.
2013. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondhatjuk, hogy kevesebb nasi, szénhidrát, sok hús, zöldség, gyümölcs, fehérje, víz. És tornázz. Meg, hogy én ezt ettem és annyit tornáztam, de nem hiszem, hogy neked ez a legnagyobb problémád. Inkább az, hogy nem tudsz belekezdni, hanem mindig majd holnap vagy jövőhéten stb. Legyél erős, és határozd el, hogy nincs több kifogás, hanem megcsinálod! Tudom, könnyű mondani, de ebben nem lehet segíteni, neked kell eldöntened és igazán akarni, hogy lefogyj.
2013. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszokat. valóban halaszgatni szoktam.
2013. jún. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!