Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Hoodia...

Anita83 kérdése:

Mi a véleményetek a Hoodia P57 fogyasztó kapszuláról?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 20:03
 1/4 Lipton. ***** válasza:

hülyeség :D

amugy jól kivan találva sokan megveszik

2013. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
6 napja szedem és 2 kg ment le. Az elsö 3 napban nagyon izzadtam töle, àllandoan szomjas vagyok. De a baràtnöm pl. semmit nem fogyott töle..
2013. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem bejött 3 hetet kezdtem el.. és lement 6 kiló és érzem is.. mellékhatások nincsenek inni többet iszom de hát az mért b aj..és eddig kivántam a cukros üditőket most meg a sima csapvizet
2013. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koszy válasza:
Nagyon sokáig szedtem, fogytam is tőle szépen. Én is izzadtam és sokszor voltam szomjas. De ezzel együtt alvászavarom lett tőle. Nem kamu a Hoodia kapszula, aki ezt mondja, az hülye! Csakhogy a legtöbb úgynevezett Hoodiát áruló cég, magánszemély, vállalkozás stb. nem igazi Hoodiát árul. Találtam anno olyan oldalt is, ahol felhívták a figyelmet, hogy csak a hologrammos Hoodiát vedd meg, és közben vaníliás cukor volt a kapszula belsejében. Pedig hologrammos dobozút vett meg az ismerősöm. Hatékonynak hatékony, nem is vészesen drága, de hosszútávon megbosszulja magát, hogy nem természetes módon szabadulsz meg a kilóktól. Amúgy meg mindenkinél más, én is hallottam olyat, hogy valakinek egyátalán nem használt. Pl. az anyukámnak, olyan volt, mintha semmit se szedett volna. De az idegrendszert kinyírja, ne szedd, meg fogod bánni! És ugye, átvernek vele...pénzkidobás.
2013. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!