Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen lehet ez a termék?...

Milyen lehet ez a termék? Vajon használni fog?

Figyelt kérdés

[link] , csak az válaszoljon aki ismeri vagy,használta én meg vettem de nem tudom hogy használ is valamit.

Olyan emberek hozzáoszlását nem kérem akik csak kritizálnak.

ki mondottan olyan személyeket kérek hogy,írjanak akik ismerik.


2013. júl. 10. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"én meg vettem de nem tudom hogy használ is valamit. "


Akkor nem mindegy? Kritika nélkül a világ csak egy középszerű fertővé válik. Én nem vagyok eléggé kritikus, de gyanítom te sem. Klrorogénsav van benne (ha eredeti a termék) ezt ismerem. Csökkenti az étkezések utáni vércukorszint emelkedésedet. Minimálisan, értelmetlen volt pénzt adni rá.

Használni fog, mert a klorogénsav így hat. Fogyni fogsz tőle? Lényegében addig nem fogysz, amíg nem kezdesz kevesebb szénhidrátot enni, vagy sokkal többe mozogni mint eddig O.o

2013. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyira tudtam hogy te leszel az első válaszolom. :D

de örülök neked. 3 napja szedem nincs úgy étvágyam és próbálom is magam vissza fogni. a munkámnak köszönhetően egy perc nyugtom sincs. köszi

2013. júl. 10. 10:55
 3/5 anonim válasza:

[link]


Én ezt ajánlom neked!Ettől biztos fogyni fogsz!

Én egy hónap alatt 8 kg-ot adtam le,úgy hogy ettem,de nem unalomból,hanem akkor ha éhes voltam.

Egyik ismerősöm 3 hónap alatt 90kg-ról lefogyott 60 kg-ra..

2013. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtiszteltetés az elsőnek lenni.


A zöldkávénak nincs (deklaráltan) éhségcsökkentő hatása, úgyhogy ezt mint placabohatás tekinthetjük.


Figyelmedbe ajánlom, hogy bár a fogyás nem nehéz (hiszen elég csak valóban megfelelő minőségű táplálékokat fogyasztani, és ez az emberek 90-95%-ára igaz) de azon a ponton el lehet rontani, hogy kevesebbet kezdtek enni.

Kevesebb evés kevesebb tápanyagot jelent, adott esetben a szervezetünk működése takarékosabbá válik. Én mindenképpen a mennyiségben bőven kellemes, tápanyagokban pedig minél gazdagabb táplálkozást tartom legegyszerűbbnek és leginkább tarthatónak, eredményre vezetőnek. Legalábbis erről érdemes elindulni.


Sok sikert!! :)

2013. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk az orvosok nem ajánlják a fogyi bogyókat, mert elsődlegesen az agytól vonják el a zsírt, így az ember utána többet visszaeszik. Meg ismerőseim is kipróbáltak már egy csomó félét, de egyiknél se volt semmi hatás. Pénzkidobás... [link] próbáld ki ezt nekem ez használt.. ha pontosan betartod és mellette mozogsz garantált a fogyás, én kocogni jártam mindig is utáltam futni de a 4-5. alkalom után már szívesen mentem mert egyre jobban ment :)
2013. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!