Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol tudom megnézni egy fogyasz...

Hol tudom megnézni egy fogyasztótablettáról hogy valóban legálisan és tisztán be van jegyezve Magyarországon és ellenőrzött?

Figyelt kérdés
Van erre valami megbízható weboldal?

2013. júl. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

OÉTI eng. szám.


Amúgy elvi hiba: nem létezik fogyasztó tabletta, tehát te 'valaminek' a bevizsgáltságát szeretnéd megtudni, merthogy fogyasztótablettát senki sem vizsgált még be. Legfeljebb hatástalan táplálék kiegészítőket, hogy ezeket fogyasztótablettáknak nevezik az legfeljebb szándékos megtévesztés, de természetesen nem tartalmaz információt a termék hatásairól..

2013. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Harcművész jól beszél, miért van lepontozva?
2013. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valóban fogyasztó tabletta nincs.. viszont olyanok vannak amik hozzájárulnak... én orvostechnikai eszköz szedését javaslom... én fatblockot szedek.. olvass utána sok mindent leírnak amit a többi szernél nem..
2013. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

átlag válaszom 44%, 1. válasz 57%. ez felpontozás.


2. válaszoló, "rosszabbul" jártál :)


3. válaszoló, igazából egyelőre még mindig járhatóbb és értelmesebb útnak tűnik a fat blokkolásánál a cukorevés visszafogása. cukor (keményítő..) nélkül a megevett zsírral sincs semmi baj.. sőt, jó energiahordozó és felépítő makrotápanyag. ez a cukorról nem annyira mondható el, minthogy szintetizálható anyag ami elég rossz hatással tud lenni emésztődés, felszívódása során. akkor mit kell blokkolni? Hát, nem cukrozom meg a pörköltemet, egyértelmű :)

2013. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!