Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a fehérje jó lenne nekem?

Ez a fehérje jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

Diétázom ezért mindenképpen lassú felszívódású szénhidrátot szeretnék, mert étkezést helyettesítenék vele, szerintem főleg a vacsorát.

Sctitec-es oldalon nézek most csak, mert akarok több mindent rendelni, amit máshol nem találtam meg, és így ingyenes lesz a postaköltség, majd ha elfogyott rendelek máshonnan olcsóbbat.

SZóval erről lenne szó: [link]


Használja valaki? Mert ebben van kazein+ tejsavó is, tehát akkor bármikor ihatom.

Vagy ha már mix, akkor ehez mit szóltok?

[link]


Mert ez pedig jobb árban, viszont ebben már több minden össze van keverve, és nem akarok zsírosodni:S

20/lány vagyok


2013. júl. 22. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A szójában lévő fehérje minőségileg rosszabb, ebben van a nagy különbség. de az is fehérje, messze van attól hogy zsírosítson. az egyik termékben 3gramm szénhidrát van a másikban meg 4gramm. az nem különbség, mind a kettő kb semmi.


nem az számít hogy alacsony legyen a kalória tartalma, hiszen pont fehérjét akarsz vele pótolni ,és a fehérje az amiben kalória van. a szénhidrát tartalmában meg csak 4 kalória a különbség.


gondolom a tegnapi kérdezőknek is legalább a fele te vagy. csak gyorsan öregszel mert délután 17 voltál este már 18 ma délelőttre meg 20. szerencse hogy a nemedet nem váltogatod :D


annyira elaprózod már mintha valami testépítő világbajnok lennél, és milligrammra ki kéne számolnod az aminosavak arányát, meg pontosan összeválogatni a tápanyagokat felszívódás szerint.


fogd fel úgy, hogy mindkét termék csak kaja.

mint a csirkehús meg a bélszín. a bélszín egyértelműen jobb és drágább, de mindkettőnek magas a teljes értékű fehérje tartalma, átlagemberként mindegy melyiket veszed.


az én logikám szerint elég a pro mix, de ha nincsenek anyagi gondjaid akkor a drágább jobb.


mesterien össze tudlak zavarni. mi van ha allergiás vagy a szójára?


döntésképtelen vagy :D


vegyél pró mixet.

2013. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem olvastam el a részletezést, de a fehérje alapból nem jó dolog szerintem. Van egy ismerősöm, csak fehérjézett több éven át. Egyszer, amikor 44-es karjai lehettek megfázott, és úgy egy hónapig nem ment be a kondiba, és ez idő alatt a karjai visszaestek 2-3 centimétert. Én semmit sem szedtem, és le lett tesztelve hogy semmit sem esek vissza, bármennyi is lustálkodok. Igaz, lassabban is nőttem, de már kisebb méreten erősebb voltam
2013. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22:22 látszik hogy nem értesz hozzá. Nem tudom meg tudod e válaszolni azokat a kérdéseket hogy az izmosodás hogyan megy végbe és hogy az összeesés mitől van. Amíg ezeket nem tudod felesleges összekombinálnod a dolgokat. Nincs köze a fehérjének a karmérethez meg az edzés utáni összeeséshez.
2013. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*22:02 bocs
2013. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lipton. ***** válasza:
haha tényleg buta :D fehérjézés xD
2013. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!