Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fehérjeportól tényleg lehet...

Fehérjeportól tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Például a turbo di.ta is ilyen, nem? És állítólag sokan fogynak tőle. Akkor másféle fehérjepor is megteszi nem? Csak mert ez elég drága...

2013. jan. 23. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet tőle fogyni, ahogy semmi mástól sem. A fehérje a 3 alaptápanyag egyike, fehérjéből épülnek fel az izmaid, ezért kell fehérjét enni, hogy zsírt adj le, ne izmot. De fogyni nem fogsz tőle, az az egész napi kajádon múlik.
2013. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
figyelembe véve hogy az izomtömeg növelésére használják nem lehet fogyni tőle
2013. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne beszélj már hülyeséget. A testépítők ugyanúgy használnak fehérjeport szálkásításkor(fogyás) mint tömegnöveléskor. Csak az egyiknél magas a szénhidrátbevitel, a másiknál pedig alacsony. Ez dönti el, hogy híznak, vagy fogynak. A fehérje az ugyanannyi mindkét időszakban, sőt, szálkásításnál még lehet kicsit több is. Ha ennyi fehérjét nem tudnak szilárd kajából bevinni, akkor használnak fehérjeport.
2013. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
bátyám is ezt szedi,úgyhogy tudom hogy miről van szó:)
2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én is tudom, miről van szó. Minden testépítő magas fehérjebevitellel diétázik, 90%-uk használ fehérjeport ilyenkor, pont, mint tömegnövelésnél. A fehérje csak kaja. A csirkében is van, a tojásban, túróban is. Amikor diétázunk, akkor több energiát használunk fel, mint amennyit beviszünk. Körülbelül 3 testtömegkilogramm fehérje kell ilyenkor, hogy ne veszítsünk túl sok izmot. Ha ez nincs meg szilárd kajából, akkor szokás fehérjeport használni. Szerintem te kevered a fehérjeport a tömegnövelővel(ami fehérje és gyors szénhidrát), amit tényleg csak tömegnöveléskor használnak.
2013. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

önmagában nem lehet tőle fogyni, és kb ugyanannyiba kerül mint a turbo, a jobb fajták még drágábbak is.

én próbáltam a turbot, 4 kilót fogytam vele de mivel nonstop pisilni rohangásztam gyanítom csak a vizet hajtotta ki belőlem :D köze nincs a fehérjeporokhoz

2013. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! :)
2013. jan. 24. 11:03
 8/8 liljom ***** válasza:
A tejsavóporok gyorsan emésztődnek, ezért én nem ajánlom fogyáshoz. Hamar megéhezel tőle. Akkor már inkább egy kis alacsony zsírtartalmú túró. Abban is sok a fehérje, de lassabban szívódik, és később éhezel meg ;)
2013. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!