Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipx retard tablettát,...

Adipx retard tablettát, keresek. Van valakinek? Hol tudok venni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem kapsz mert be van tiltva. Én a helyedbe nem szedném, mert eléggé gázak a mellékhatásai... Én szédültem tőle, vérnyomásom az egekben volt, nem tudtam aludni..stb. Ez csak egy tanács.
2013. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiába mondod, ennek ellenére mindig van néhány retardált, aki keresi...
2013. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Figyi a retardált ott kezdődik ahol te vagy. nem téged kérdeztelek hanem azokat akik ismerik vagy,szedték.És látom olyan emberek is vannak voltak,és lesznek akik nem bírják ki hogy,más dolgába ne szarjanak bele. Ja hát tényleg bocsi akkor te nem a retardáltak közé hanem a degeneráltak közé tartózol.
2013. júl. 26. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy szuicid. Halj csak meg nyugodtan, ha ennyire kapálózol érte.
2013. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tündike drága...inkább mozgasd meg a hájas valagad,mint hogy munkát adj az orvosoknak. Hidd el, mindkettőtöknek jobb lesz.
2013. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak egy kérdés: akik itt fröcsögnek, szedték? kétlem.

én szedtem, 28kilótól szabadított meg kevesebb, mint fél év alatt.

Az a baj, hogy már büntetik az árusítást júli 1-től, meg egyébként is sokan hamisat árultak. Akitől én rendeltem, ő meg nem küld idegeneknek...


A hoodia-nak hasonló a hatása, ha adipexet nem találsz, keress hoodiát

2013. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor te az a szerencsés vagy, akiknél nem jelentkeztek mellékhatások. Pont ezek a nem kívánt mellékhatások miatt tiltották be, mert folytonos orvosi ellenőrzést követelt meg a szedése, pont azért, hogy ha jelentkeztek az első tünetek, akkor az orvos abbahagyatta a szedését. Aki pedig orvosi ellenőrzés nélkül szedte,lehet, nem érezte, hogy valami nincs rendben a szedése alatt de a szedés abbahagyásától néhány év múlva már nem csak a műszerek mutatták ki egyes esetekben a káros mivoltát.

Igazad van, biztos nem szedtem,és biztos nem is szedném. Több okból sem:

Te lehet megszabadultál most 28 kilótól, de ne örülj sokáig, 1-2 éven belül nem csak ez a 28 kiló fog visszamászni rád, hanem még jóval több. Az ok,hogy tartós fogyást elérni csak életmódváltással lehet. Helyes táplálkozás plusz mozgás. Persze lehet, azt mondod, hogy megint szedni fogod. Szedjed.... mérgezd a szervezeted tovább. Nekem nem fog fájni. Ezek a szerek nem arra valók, hogy a jojó effektust kezeljék. Előbb utóbb te is találkozni fogsz azzal ami miatt betiltották a forgalmazását.

2013. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!