Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy tudnám laposítani a hasam?

Hogy tudnám laposítani a hasam?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám feszesebbé és laposabbá tenni a hasam? Heti 4 alkalommal tornázok Czanik Balázs hardcore aerobic dvd-jére és jónak találom! Ezt csinálom körülbelül 1 hónapja. Egy bizonyos idő után ezzel is elérhetek látványos eredményt a hasamon vagy valami külön dolgot is csináljak a hasamra szerintetek? E mellett nem eszem kenyeret és tésztát,ill bármit ami lisztes, nem iszok semmit csak vizet(napi min.2 liter) vagy néha zöld teát és nem eszek zsírosakat egyáltalán, de mégse lapos és feszes a hasam!Egyszerűen nem értem az okát..Pedig tavasszal még a 90 napos diétát is megcsináltam, leadtam 6 kilót.Mondjatok rá valamit légyszi!
2009. okt. 28. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

hasizomerősítés, mindössze ennyi. a hátizmaidról se feledkezz meg.

de ha esetleg van egy kis háj is rajta, akkor futással, úszással lehet eltüntetni.

2009. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem Bazsi dvd-jét, de hasprés edzés a diétád mellé.
2009. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!