Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az érdekelne, hogy lehet e...

Az érdekelne, hogy lehet e fogyókura alatt valamilyen pezsgőtablettát fogyasztani?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el a fogyókúrát, és az lenne a kérdésem, hogy C-vitaminos vagy magnéziumos vagy akármilyen Pezsgőtabletta fogyasztása fogyókura közben ártalmas lehet a fogyókura menetének? Mától elkezdem a fehérjeturmixot is napiszinten fogyasztani normális mértékben, és rendessen odafigyelek mindennapi beviteleimre. Ha lehet inni pezs.tab. akkor milyen lenne a legmegfelelőbb, amit meglehet venni boltból/piacról?
2013. okt. 2. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem létezik megfelelő pezsgőtabletta. Egyiknek sincs értelme, tápanyagokat húsokból, zöldségekből és sokkal értelmesebb kiegészítőkből nyersz.


Tabletta, kapszula, por vagy csepp az értelmes táplálék kiegészítő vitaminok, ásványi anyagok formája, pezsgőtabletta mindig felejtős. Ihatod/eheted, ha az ízét szereted de fölösleges cukor-aroma-édesítőszer bevitel, semmi több.

2013. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? A Dm saját márkásai pl. finomak, árban is jó és édesítőszeres. A Rossmannosak nem olyan finomak, de azok is olcsók.
2013. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem ajánlom, hogy miért? színezékek, CUKOR STB.. lehet édesítőset is venni, Das gesunde plus édesítőszeres, dm-ben lehet kapni olcsón, én ameddig nem szoktam át a vízre, nem szerettem a vizet(nem vagyok benne biztos, hogy ma szeretem, inkább biztos, hogy nem, de nekem nem kell más) abból a célból, hogy többet igyak, beleraktam az édesítős tablettát, hogy legyen valami íze, de rájöttem, hogy semmire nem jók, max tényleg csak erre jók, szedjél inkább magnéziumot,C vitamint, Krómot stb...
2013. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Izé, Harcmuves mindig helyettem is szól. Kivéve most. A paleos könyvben a magnézium benne van, mint szükséges kiegészítő, a d-vitaminnal, egyébként. Úgyhogy én nem hagynám el.

Én az aldiban vettem az utolsó magnézium pezsgőtablettát.

2013. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Pardon. Most fogtam fel, hogy nem azt mondta a jóember, hogy ne, hanem hogy ne pezsgőtablettát.

Teljesen igaza van. :)

CSak én még mindig pezsgőtablettát találtam csak... nem is láttam sztem másmilyet. Az elsőt még orvos írta fel, az is pezsgőtabletta volt, csak sokkal drágább, mint a supermarketesek. Utána fogok nézni. Meg annak is, hogy mi van a pezsgőtablettámban.

2013. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van jobb. Jobb felszívódású, magasabb hasznos anyag tartalmú kiegészítő .. !
2013. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Megjöttem. Tényleg óborzalom. Találtam jobbat, icipicit drágábban - már figyelembe véve, hogy olyat kerestem, amiben nincs a mg-on kivül semmi.

A Bioszállítónál a Bio-Magnézium alig valamivel drágább. Sajnos két e-szám ott sem valami nagyon jó, de csak kettő és cukorféle sincs benne.

Köszi. :)

2013. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Keratinos pezsitabi.. finom, olcsó, nincs benne cukor. teljesen jó
2014. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Röhej, majdnem mindenki azt válaszolta a kérdésre, hogy mennyire felesleges a pezsgőtabletta. (Egy válaszadó volt kivétel). A kérdésre nem jött válasz, arra, hogy diétázás, cukorszegény diéta alatt lehet-e valamilyen mértékig pezsgőtablettát fogyasztani. Én azt mondom, hogy egy pezsgőtablettát nyugodtan megihat egy diéta alatt álló ember, mert a tabletta cukortartalma igen kicsi, mondjuk max. 10 gr. A legkevesebb napi cukorbeviteli szint egy diétás embernél is kb. 170 gr. Tehát 1-2 pezsgőtabletta simán belefér a cukorszegény étrendbe is. Ez a válasz a kérdésre.
2016. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Most olvastam, hogy a sima TESCO-s, narancsízű pezsgőtablettából 1 db csak 1-1,6 gr-ot tartalmaz. Tehát még egy cukorbeteg is simán megihat 1-2 hasonló pezsgőtablettát, ha szereti az ízét. Ez a cukormennyiség a napi minimum 170 gr-hoz képest elenyészik.
2016. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!