Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásosak a fogyókúrás készítm...

Hatásosak a fogyókúrás készítmények, zsírégető gyógyzerek/italok/tabletták? Beváltak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
10-20 kilót szeretnék lefogyni és arra vagyok kiványcsi,hogy az ilyen zsírégető/étvágycsökkentő tabletták,italok,gyógyszerek hatásosak e ha igen akkor melyik(ek)? Ha esetleg van személyes tapasztalatok irjátok le.És ha hatásos mozgás nélkül is hatásos mert nincs nagyon időm sportolni de ha kell szoritok rá időt.Előre köszönöm.
2013. okt. 21. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van hatásos, akkor az egészségkárosító, nagyon nem éri meg.
2013. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha van akkor én mindenképp szeretném azt használni nem érdekel ha káros :O
2013. okt. 21. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval legyen szívrohamod, csak hogy lefogyjál?
2013. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy közölük tényleg hatásos volna, nem lenne annyi kövér ember a világon. :)


Mondom ezt én, aki legalább 9 féle fogyitabit kipróbált már eredménytelenül. Ami használ: diéta+sport. Ha ezt hamarabb megértettem volna, nem lenne tropára menve a bőröm. :)

2013. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem érdekel ha káros :O"


te mirét vagy még életben? Szívod el a levegőt mások elől. Meg elzabálod a kajájukat.

2013. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen készítmény, minden TV, minden rádió azt harsogná. A feltalálója vagyonától Bill Gatest megütné a guta, a hírnevétől az összes hollywoodi sztár sárgaságot kapna. Még életében szobrot emelnének neki, melyhez minden születésnapján 50-es férfiak milliói zarándokolnának el, hálául, hogy a feleségük újra szép és kívánatos.

Hallotál efféléről? Ha nem, nyugodj bele, hogy nincs ilyen szer.

2013. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!