Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit lehet tudni az "EstoSlimba...

Mit lehet tudni az "EstoSlimball" gyomorlabdával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy újságban olvastam róla, ez egy növényi gyomorlabda. Kapszulát vagy többet kell bevenni, ami térfogatát 50-szeresére növeli és a gyomorban egy labdaszerű lesz belőle. Az írja, hogy 6 órán keresztül nem leszel éhes és megfogja a zsírt és megállítja a cukrot. Állítólag 1,4 kg-ot lehet fogyni vele naponta.

Ha valaki ismeri, vagy használta, írja le a tapasztalatát. Nekem ugyanis túl gyorsnak tűnik a fogyás. Állítólag volt olyan is, aki 45 nap alatt 41 kilót fogyott. Hát hogy nézhet ki annak a bőre, aki ilyen gyorsan fogy?


2008. júl. 8. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy akkora kamu, amekkorát még nem látott a világ!!! Gondolkodj már, hogy lehetne naponta 1,4 kilót fogyni??? Inkább egyél kevesebbet, és mozogj többet, ne az ilyen baromságoknak dőlj be!
2008. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Gyomorlabdáról hallottam már, de annak használata sokkal bonyolultabb. Doki helyezi be műtétileg, és sűrűn ellenőrzik. Azon kívül az egészséges fogyókúra heti 0,5-1 kg. Az ennél gyorsabb nagyon megterheli a szervezetet.
2008. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Na ez egy francia nyelvű fórum. Én egy kukkot sem értek belőle, de az látható, hogy ott kint már kb. 1 évvel ezelőtt is kapható volt a szer. Azonban sem a doki neve nem azonosítható, sem a forgalamzó cég/ek nem forgalmazzák neten a portékát. Pedig a mai világban ez ritka. Szóval ha valaki érti amit a Fr. fórumon írnak, kérem írja már meg miről megy a téma pontosan. Ugyanis nagyon csábulok arra, hogy megrendeljem a kezdőcsomagot.Előre is köszi!

2008. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem értem, ez a micsoda utána hogyan távozik a gyomorból?
2008. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
ez egy gyógynövény mini labda,ami megkellene hogy dagadjon a gyomrodba, és ettől kevesebbet eszel.DE nem dagad meg,úgy hogy semmit se ér.Kipróbáltam.
2008. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%

Kedves Fórumozók !

Felhívnám szíves figyelmeteket az Esto Slim Ball (gyomorlabda) hatásival kapcsolatban.

Először is, akinek még nincs ha teheti inkább ne is vegye meg. ÁTVERÉS!!!! Minden kedves sors társam vagy éppen csak teltebb, mint azt ahogy ő szeretné arról ábrándozik, hogy egyszer vékony/vékonyabb lesz. El lehet ezt érni, de nem a gyomor labdával( más fogyókúrákkal, de ezt nem itt részletezném). Én is kipróbáltam, azon felül, hogy hatástalan, óriási pénz kidobás is, főleg mivel módszeresen le van írva minél többet szeretnél fogyni annál többet szedjél be, ergó annál hamarabb elfogy és esetleg rendelj még.

Másodszor is akinek van, az tegyen egy kísérletet egy szemmel, megéri kísérletezni, hiszen " több is veszett Mohácsnál".

A teszt leírása:

A használati utasítás szerint nagy pohár vízzel vedd be mert attól meg dagad és ettől teltség érzeted lesz. Tégy egy pohár langyos (gyomor meleg :) ) vizet egy pohárba, lehetőség szerint átlátszóba. Dobd a csoda szert a vízbe és az fog történni ami a gyomrodba. ELOLVAD!!!! ( Ha esetleg nemhiszed tegyél bele egy icipici sósavat is hogy 100%osan tudd reprodukálni gyomrod tartalmát.)

Igen ennyi az egész. Pontosan egy nagy semmi. Talán nem ártalmas dolgok olvadnak/oldódnak ki belőle. Ezért vagyok felháborodva és járok utána ki és mi jogon forgalmazza a teljes mértékű átvágást. De ezt nem hagyom annyiban, párszor hasonló pofátlan vedd meg és lefogy 3 tonnát dolognak bedőltem, de itt szemmel látható átvágás van. (Nem úgy mint egy por és kavard bele vízbe vagy vegyél be egyfajta tablettát vagy stb.)

Tehát, aki most szándékozik rendelni ilyen "csoda szert", az ha rám hallgat messze elkerüli.

Ha esetleg meg van valakinek a magyar forgalmazó neve címe azt megköszönném, ha elküldené, hogy meg tegyem a kellő lépéseket.

2008. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

A legutoljára írtakra a válasz: sehol nem lehet elérhetőségi címet látni a hírdetéseken, de van egy telefonszám ahol rendelni lehet: 06/70 60 00 612

Sajnálom, hogy minden következmények nélkül be lehet csapni a hiszékeny embereket. Köszönöm,ha valamit tud ez ellen tenni.

2009. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Blikk Nők című újságban hirdetik magukat és ott a következő címet írják: 1386 Budapest 62- Pf.: 906/22

Tel: 06-40/982-982 és ezt a telefon számot. Remélem ez segít.

2009. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Na sziasztok!

Sok sok nem jó van erröl a slimballról irva.

Nekem kezd bevállni.

Az elsö hét szörnyü, mint minden dietával,de utánna ki lehet birni.

Két hét 10,5kg rájöttem,hogy nélkülözni kell a meleg folyadékot akkor ki lehet birni.

Aki ehhez a golyóhoz nyúl annak már nagy problémái vannak valószinüleg mint nekem is jól ki van tágulva a gyomra,az én ötletem ,hogy elötte eggy héttel gyümölcs és folyadékkal készitse fel a gyomrát.

Én az biztos,hogy csinálom tovább,én nagyon jól érzem magam, és a férjem is kezd visszaszokni a hálószobánkhoz.

Én csak ajálnlani tudom.

2010. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bighorgasz válasza:

Én nem tudom, de szerintem csak az akaraterőn és elszántságon múlik az egész! tudom, hogy ez a duma lerágott csont, de igaz! tudom, egyszerűbb lenne valami bogyót bekapni és várni de ez nem így megy! ha a napból mindenkinek lenne egy szabad fél-háromnegyed órája amit edzéssel töltene el akkor máris mennének le a kilók! tudom, mindenki fáradt a nap végére de egy kicsit szánjunk magunkra is! én például 160 kg fölött voltam és kb 1 hónap alatt sikerült ledobnom majdnem egy 20 ast tudom, nem nagy dolog de jó irányba haladok, igaz kicsit szoros a napirendem, de fél-háromnegyed órát mindig szentelek az edzésre. és lehet hogy éjfélkor fekszek le, valamikor hajnali 3 kor és reggel 7 kor megyek dolgozni de amióta edzegetek, energikusabb vagyok, jobban érzem magam! azt tanácsolom ha valakit érdekel a véleményem, aki nem szeret egyedül edzeni, az keressen magának egy jó társat. (jó edzőtárs: aki hasonló kaliberű edzettségi állapotban van, nyugodt természetű és bíztat! ráadásul van benne versenyszellem!) aki csak leordítja a fejed hogy NA MÉG 1et és elhord mindennek és dicsekszik a saját eredményével az nem jó! nem ösztönöz, pedig azt kellene!


A slim bool kutatóintézet elnökének a neve : M.Blanc fogalmam sincs, hogy minek a rövidítése az M de egy bpi telefonszámot tudok még adni: 0619980514 (am 500 önkéntest keresnek, hogy kísérleti egeret játszanak. ingyen kipróbálhatják ezt) am az újságban amit vettem abban ehhez a tabihoz még ez az infó is van:


P.O.Box 1333-3600 BH Utrecht-The Netherlands

talán ez egy cím!

2014. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!