Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék fogyni 10 kilót....

Szeretnék fogyni 10 kilót. Hány percet/órát fussak? A többi lent

Figyelt kérdés
tudom,hogy egészségesen kell ennem,sportolnom ezekkel semmi bajom nincsen.elhatároztam,hogy hetente háromszor fogok futni (és mellette a suliban sportolok)de nem tudom mennyit.tudnátok olyat írni hány percet/órát fussak?

2013. nov. 16. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj egy olyan távon, amit végig bírsz futni, majd minden héten növeld.
2013. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A diéta 80%-ban a táplálkozás és csak a maradék 20% a sport.

Szerintem nem az a fő kérdés, hogy mennyit fuss, hanem hogy mit és hogyan táplálkozz. Ha ez meg van, csak akkor tudod megállapítani, hogy mennyit kell mozognod a siker érdekében.

Most mondhatnánk, hogy fuss 40 percet, de nem tudjuk, hogy milyen diétán vagy, hogy bírnád e, nem tudjuk hány kiló vagy, milyen magas, és hogy mit eszel egy nap, mennyit kell ledolgoznod futással. Így meg nehéz jó választ adni a kérdésre.

2013. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!