Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Green coffe züldkávébab...

Green coffe züldkávébab kapszula. Egyik helyen 3 ezer ft, amásikon 10 ezer ft. Probálta már valaki? nem értem az árkülönbséget

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már pár ilyen kérdés mostanában, mindenki azt írta, hogy nem használt, ártól függetlenül. :(
2013. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyiknél 3000.- Ft-tal, a másiknál 10000.- Ft-tal húzzák le a kedves vásárlókat, nem tudom ezen mit nem lehet érteni. :)
2013. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többféle gyártó van, de az alapanyag gondolom egy helyről származik és önköltségi ára lehet vagy ezer Ft, csak aki 10 ezerért adja, az pofátlanabb, vagy többet reklámoz, amit valakinek meg kell fizetni. Személyesen nem próbáltam, de nem is fogom, ilyesmi nélkül is megy a fogyás, akinek pedig nem, annak ezzel se fog...
2013. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A zöldkávébab kapszulát úgy felejtsd el ahogy van. Humbuk az egész.
2013. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Barátnőmnek a 10 ezres semmit nem ért,nekem a 3ezres is jó.Kevésbé vagyok tőle éhes.:)
2013. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kapszuláktól tartós fogyást remélni agyrém. Inkább az étrendeden változtass.
2013. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

" nem értem az árkülönbséget"


Sonka konzerv Sparban 163, Tescóban 280, pedig teljesen ugyanaz.

Epres görög joghurt 4 darabos egyik boltban 130, máshol 260(akcióban, mert amúgy meg akár 400ft fölött is lehet)



És ez csak pár példa eléggé eltérő árakra, miközben a termék teljesen ugyanaz.

Ez már rég nem a szocializmus, hogy mindig mindenhol egyforma árak legyenek.

2013. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a 10 ezrest próbáltam, semmit nem használt. 1 dekát nem fogytam tőle. Visszaküldtem, visszafizették az árát, persze veszítettem a postaköltséget oda-vissza.
2013. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vissza küldted? Akkor honnan tudod hogy nem használt?
2013. nov. 29. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!