Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöldkávé kapszula fogyaszt?

Zöldkávé kapszula fogyaszt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 19:37
 1/5 anonim válasza:
Èn amikor akartam venni azt olvastam hogy sokan egy grammot se fogytak tôle.vissza is küldtèk.annak is csak a rekláma jó.nem èri meg megvenni
2013. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttál a Tv-ben milliós, hálaimákat kántáló tömegeket zarándokolni a kapszula feltalálójának szülőhelye felé? Hiányoznak a munkaheyeikről a 40-es, 50-es férfiak, mert mindegyik a lefogyott, és újra kívánatos feleségével hancúrozik otthon? Amíg ikyesmiket nem tapasztalsz, addig sajnos marad a régi módszer: a mozgás.
2013. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]


én fogytam egy hónap alatt 2 kg-ot.

vércukorszintet stabilizálja, így nem vagyok éhes, nem zabálok. és elkezdtem egy keveset tornázni is.

2013. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is vettem, de nem a neten a hulla drágát, hanem drogériában negyedáron ahhoz képest, nem vettem észre változást, azaz végülis semmi.
2013. okt. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az egyik ismerősöm kitartóan szedi már vagy fél éve, de egy dekát sem fogyott, viszont a közérzete jobb, energikusabb
2013. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!