Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Scitec Reform-ot nagyon...

A Scitec Reform-ot nagyon dicséri mindenki, magas a vérnyomásom nem szedhetem. Tudnátok helyette mást ajánlani? Ami mozgás mellett segít gyorsabban égetni a zsírt, és magas vérnyomás mellett is szedhető? Ami nektek segített, vagy tudtok róla

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom ajánlani, hogy ne szedj ilyen szarokat :D
2013. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a táplálkozásra figyelj oda és az edzésre, ettől jobban semmi nem segít.
2013. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De így nagyon lassan megy, és jó lenne kicsit meggyorsítani. És a mozgás és kaja megvan, e mellé kértem Még segítséget.

De köszi azért

2013. dec. 19. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Kiegészítő sem fog gyors eredményt hozni esetleg szteroidok de inkább legyen eszed és azt kerüld.
2013. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne,mondd már :) Most tudok 2 kiegészítőt ami már csomó barátnőmön segített úgy,hogy ők nem is mozogtak. Csak azt sem szabad nekem a vérnyomásom miatt. Gyorsabban alakulnak mint én :D Azért gondolom, hogy csak van még más is. Szóval aki ezentúl válaszol, az kérem erről írjon :)
2013. dec. 21. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Fél év alatt 6 kg izmot szedtem fel és zsírból viszont csak fogytam zsírégetők nélkül. De biztos én vagyok a hülye :) A barátnőid mennyit fogytak mennyi idő alatt? Meg az is lehet hogy kevesebbet ettek és kajára jobban odafigyeltek.
2013. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát gratula neked, de ők az egyik egyáltalán nem figyel oda, és nem is mozog, és így is fogy. Én is kipróbáltam 1 hónapig én is fogytam 6kg-ot tőle és semmit nem csináltam, ami nem is jött vissza, csak a szívem nagyon felpörgette, nem merem még egyszer. Köszi,hogy írsz. De én olyan választ szeretnék aki arra tud válaszolni amit kérdeztem.
2013. dec. 23. 10:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bevált megbeszélheted az orvossal is a szedését :)
2013. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez ilyen kínai bogyó, szerintem az orvos azt sem tudná név alapján, hogy mi az :D :D
2013. dec. 24. 00:08
 10/11 anonim válasza:
írtam neked privit
2013. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!