Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan, mivel fogyjak le...

Hogyan, mivel fogyjak le kb.3-4kilót 2és fél hét alatt?

Figyelt kérdés
Szalagavató miatt szeretnék formája jönni lehetőleg a jo-jo effektus elkerülésével.
2009. dec. 2. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Annyiféleképpen lehet.. csak az kell, hogy tényleg akard.

Pl. almadiétával

2009. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sportolj, mellette igyál sok vizet és rendszeresen egyél, de keveset, fontos, hogy kialakíts egy rendszert, mert attól beáll a jó anyagcseréd is
2009. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két és fél hét alatt maradandót nem lehet lefogyni véglegesen. Az egészséges fogyás max. 1kg per hét (feltételezvén, hogy normális testalkatod van, és nem gurulsz).
2009. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
normál a testalkaatom , vékonynak titulálnak, de engem zavar, h rámrakódtak felesleges súlyok.
2009. dec. 2. 23:56
 5/6 anonim válasza:
59%

Az hogy 1-2 hét alatt nem lehet 3-4 kg-t fogyni, az nem igaz, mindez csak az átlag felfogás miatt nem kivitelezhető az átlag embernek, merthog igenis extra intenzív sport, és majdnem 100% szénhidrát megvonás mellett bizony nem fog visszajönni, ha leégeted magadról izom erősítő mozgás mellett a zsírraktárat, a szervezeted már a 2. napon a zsírraktárhoz nyúl, ha intenzív sportot csinálsz, és fehérjével táplálkozol,

sok sportolónak és magánembernek sikerült már ez,

Igaz hogy nem a legkényelmesebb fotelba várom míg lassacskán leolvad rólam módszer, na de ha ' életmentő' helyzetbe van valaki, és jól akarkinézni egy bizonyos progarmra, akkor megéri, ha szabadidőd enged, napi 2-3 óra azért kell, kétfelé elosztva,

ja és nem azt mondom hog fuss 3 órán át, az is, jó, de legalább ha nem fontosabb a súlyzózás, és bizonyított tény , hogy mint anyagcsere gyorsítás mint pedig testformálás, jojo kikerülése és gyors zsírfelhasználáshoz nem kell kiköpni a tüdőd, hanem nagy ismétlésban felkapni a súlyzót, meg nyomatni a guggolást, hasprést, és a pulzusod is magas lesz eközben!!!!

2009. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg a jojo-effektus előbb-utóbb jelenkezik: aki kicsit adott le, kicsit többet szed fel, amikor nem figyel oda, vagy jól érzi magát, aki sokat adott le, az meg kétszeresét fogja fölszedni, előbb vagy utóbb! Persze, nem hetek, hónapok alatt, hanem évek kellenek hozzá. Aki alkatilag vékony, arra esetleg egy pici plusz rakódik, de aki testesebb fajta, az folyamatos önsanyargatással tud lefogyni, és amint felhagy ezen szokással, abban a pillanatban elkezd visszagömbölyödni! Igen, önsanyargatással, mert mondhatjuk, hogy nagyon fincsi a fogyókúrás joghurt például, de őszintén szólva, legfeljebb csak egy kúra erejéig lehet elviselni, hogy azt eszem és slussz. Én nem vagyok egy nagy zabálós, sőt alkatilag is inkább vékony voltam mindig, viszont ahogy az évek múlnak bizony kezdek gömbölyödni, és irigykedve nézem anyukámat, aki a "kulinális élvezetek"-et egyáltalán nem ismeri, nem éli, ezért most is és mindig is 50 kiló volt van és lesz! Ilyen egyszerű, persze azért most egy kicsit - elismerem -provokatív is voltam, de elég régen foglalkozom a témával, azért fölényeskedem!
2010. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!